Dzis jest 04.07.2020, imieniny Aureli, Malwiny, Zygfryda
advert 1
advert 2
advert 3
Konkursy ekonomiczne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 23 stycznia 2012 21:29

Ekonomiści aktywni w konkursach:
Ogólnopolskim konkursie z rachunkowości
i Podkarpackim konkursie ekonomicznym
„MŁODY EKONOMISTA – 2012”


Uczniowie III i IV klasy Technikum ekonomicznego wzięli udział w konkursach ekonomicznych. Ogólnopolski konkurs z rachunkowości był doskonałym sprawdzianem wiedzy zdobytej na lekcjach rachunkowości.  Jednocześnie w znacznym stopniu poszerzył  zainteresowania problematyką współczesnej rachunkowości.

Ekonomiści  sprawdzili również swoje siły w innym konkursie ekonomicznym  organizowanym przez Zespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego w Leżajsku „Młody Ekonomista”. Tematem tegorocznych zmierzeń były problemy polskiej bankowości, pieniądza i rozliczeń finansowych. Wzięło w nim udział 10 uczniów. Na etapie szkolnym wszyscy poradzili sobie bardzo dobrze. Do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się
w marcu 2012, zakwalifikowało się dwoje najlepszych uczniów: Barbara Majka
i Jacek Świerad

Życzymy im wytrwałości w pracy i powodzenia na etapie wojewódzkim.


Aldona Majewska-Dudek

Poprawiony: poniedziałek, 23 stycznia 2012 21:50
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 105 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS