Dzis jest 04.07.2020, imieniny Aureli, Malwiny, Zygfryda
advert 1
advert 2
advert 3
Stoisz obok... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 16 kwietnia 2012 07:20


Kiedy niedawno stali się świadkami wypadku drogowego, natychmiast rzucili się
na ratunek poszkodowanym, a umiejętności, jakie zdobyli podczas nauki w szkole, przydały się w życiu. Bez wahania udzielili pomocy ofierze i sprawcy wypadku profesjonalnie wykonując czynności, których nie podjąłby się niejeden dorosły.


Swoją postawą udowodnili dojrzałość i pewność siebie, która przyda im się w dorosłym zawodowym i prywatnym życiu, a także przypomnieli, że młodzież potrafi i może zrobić wiele - wbrew różnym nieprzychylnym opiniom.


Gratulacje Chłopaki! Oby takich bohaterskich postaw więcej…


zespół ds. promocji

Poprawiony: poniedziałek, 16 kwietnia 2012 07:24
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 98 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS