Dzis jest 29.03.2024, imieniny Marka, Wiktoryny, Zenona
Młodzież ZS zapobiega pożarom PDF Drukuj Email
poniedziałek, 14 maja 2012 12:54

Na turnieju byli obecni  m. in. Pani Dorota Strzyż Wicestarosta Powiatu, Pan prof. Władysław Tabasz Przewodniczący Rady Powiatu, Pan bryg. Jacek Róg Komendant Powiatowy PSP.

Komisje stanowili:

1.    st. kpt. Tadeusz Miąso – przewodniczący
2.    mł. bryg. Janusz Piczak – członek
3.    st. kpt. Stanisław Charchut – członek
4.    kpt. Wojciech Kozek - członek

Turniej odbył się w 3 kategoriach: szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne.

Zespół Szkół im. ks. dra Jana Zwierza reprezentowali: Krzysztof Gruca, Paweł Stawarz, Agata Jezior, Wojciech Pociask, Wiktor Borowiec, Damian Wiącek, Michał Gibała.

W wyniku rozgrywek finałowych w kategorii szkół ponagimnazjalnych I miejsce zajął Krzysztof Gruca, II – Wiktor Borowiec, III – Kamil Siwiec, IV – Damian Wiącek,
V – Paweł Stawarz.

Zwycięzcom gratulujemy!

Krzysztof Gruca będzie reprezentował nasz powiat w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej "MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM" na szczeblu wojewódzkim.

Renata Dumara

Poprawiony: poniedziałek, 14 maja 2012 13:03