Dzis jest 17.04.2024, imieniny Anicety, Klary, Rudolfina

Sport i rekreacja

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterW tym miesiÄ…cu76397
mod_vvisit_counterLicznik13258090
Zbiórka nakrętek PDF Drukuj Email
poniedziałek, 29 października 2012 11:55

Zbiórka nakrętek

Przypominamy, że w dalszym ciągu w bibliotece szkolnej oraz w sali 108 prowadzona jest zbiórka plastikowych nakrętek, które zostaną przekazane firmie zajmującej się recyklingiem. W ten sposób pomożemy zakupić sprzęt rehabilitacyjny dla niepełnosprawnej osoby. Na zakup wózka inwalidzkiego potrzeba kilku ton tego cennego materiału, ponieważ jeden kilogram osiąga cenę od 50 groszy do złotówki. Nie wystarczy zatem wysiłek jednej osoby, ale duża szkolna społeczność sporo może na tym polu zdziałać.

Pamiętajmy o aspekcie ekologicznym: pomagamy segregować śmieci, a to powinien robić każdy z nas.

Dorota Mucha

Poprawiony: poniedziałek, 29 października 2012 12:04