Dzis jest 25.08.2019, imieniny Belii, Ludwika, Luizy
advert 1
advert 2
advert 3
Spotkanie z twórcą PDF Drukuj Email
środa, 23 stycznia 2013 12:52

Spotkanie z twórcą ludowym kultury lasowiackiej

 

W czasie realizacji projektu zaplanowano spotkanie z twórcami ludowym z Polski południowo-wschodniej, których celem miało być poznanie historii regionalnych  zwyczajów i prezentacja elementów autentycznego folkloru i sztuki ludowej charakterystycznej dla polskiej wsi.


 

21 maja młodzież podczas spotkania z twórcą ludowym kultury lasowiackiej – magistrem wychowania muzycznego, muzykiem zajmującym się folklorem lasowiackim, twórcą aranżacji muzycznych układów tanecznych Lasowiaka - poznała najważniejsze cechy tej kultury, muzykę, układy taneczne, zwyczaje, stroje, itp.


Poprawiony: środa, 23 stycznia 2013 13:06
 

Pracownie w ZS