Dzis jest 04.07.2020, imieniny Aureli, Malwiny, Zygfryda
advert 1
advert 2
advert 3
I Konferencji Szkół Promujących Zdrowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 11 czerwca 2013 13:46

I Konferencja Szkół Promujących Zdrowie Powiatu ROPCZYCKO – SĘDZISZOWSKIEGO6 czerwca 2013 roku Zespół Promocji Zdrowia naszej Szkoły uczestniczył w I Konferencji Szkół Promujących Zdrowie Powiatu ROPCZYCKO – SĘDZISZOWSKIEGO pod hasłem: „SZKOŁA TO MÓJ MAŁY WIELKI ŚWIAT”.
Impreza odbyła się w Domu Kultury w Niedźwiadzie Górnej. Organizatorem Konferencji był Zespół Szkół w Niedźwiadzie Górnej oraz Burmistrz Ropczyc Bolesław Bujak wraz
z Starostą Powiatu Ropczycko – Sędziszowskiego Stanisławem Ziemińskim, którzy objęli honorowy patronat nad imprezą. Współorganizatorami konferencji byli: Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, Koordynator PSSZPZrD, Dom Kultury w Niedźwiadzie Górnej, Stowarzyszenie na Rzecz Wsi Niedźwiada oraz Zespół Szkół w Małej.Program uroczystości obejmował:

  1. otwarcie uroczystości, powitanie gości
  2. wykład koordynatora PSSZPZrD p. Anny Szczepanik
  3. prezentacje szkół promujących zdrowie powiatu ropczycko – sędziszowskiego
  4. wystąpienie lekarz med. Jana Dostycha nt. „Współpraca szkół z placówkami zdrowotnymi w oparciu o realizowany kodeks walki z rakiem
  5. zakończenie konferencji, wręczenie podziękowań i upominków, wystąpienia okolicznościowe
  6. poczęstunek – degustacja tego, co zdrowe i dobre, zwiedzanie wystawy przygotowanej przez uczestników konferencji.
  7. Zwiedzanie stoisk szkół biorących udział w konferencji.Naszą szkołę podczas prezentacji szkół promujących zdrowie reprezentowali uczniowie: P. Plezia (1THT), K. Gąsior, H. Szczęch (1TMT) i G. Ździebko (2aLP), którzy pod opieką pani Małgorzaty Bieniasz przygotowali scenkę kabaretową. 


Zespół Promocji Zdrowia

Poprawiony: środa, 12 czerwca 2013 10:57
 

Dzisiaj mamy:


sobota
lipca 2020
04