Dzis jest 17.04.2024, imieniny Anicety, Klary, Rudolfina

Sport i rekreacja

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterW tym miesiÄ…cu76271
mod_vvisit_counterLicznik13257964
Mistrz ortografii PDF Drukuj Email
piątek, 17 października 2008 12:34

Mistrz Ortografii

3–go października  w Zespole Szkół im. ks. dra Jana Zwierza zostało przeprowadzone dyktando z języka polskiego.

Wzięło w nim udział 16 uczniów wytypowanych przez panie polonistki. Tytuł szkolnego mistrza ortografii zdobyła uczennica klasy IV TH – Iwona Kozek. Drugie miejsce zajęła Agnieszka Parys z klasy I TEH, trzecie Beata Cebulska z III TE.
Dwie uczennice reprezentowały naszą szkołę w konkursie powiatowym, który odbył się
9-go października w Liceum Ogólnokształcącym w Sędziszowie Małopolskim. Sukces odniosła Beata Cebulska, która zajęła I miejsce kontynuując dobrą passę naszych uczniów w corocznych zmaganiach z kruczkami ortograficznymi języka polskiego.

MISTRZYNI GRATULUJEMY!

Małgorzata Maroń