Dzis jest 19.03.2019, imieniny Aleksandryny, Józefa, Nicety
advert 1
advert 2
advert 3
Wyjazd do teatru PDF Drukuj Email
niedziela, 19 października 2008 15:26

"Miło szaleć, kiedy czas po temu…"

Wieczór 12-go października dla nauczycieli Zespołu Szkół im. ks. dra Jana Zwierza
w Ropczycach był czarujący i wyjątkowy.

Z okazji zbliżającego się Dnia Nauczyciela komisja socjalna zaplanowała ucztę duchową i uroczystą kolację w stolicy województwa. Siedemdziesięciu pracowników Zespołu Szkół wraz z osobami towarzyszącymi zgromadziło się w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej, gdzie mogli zrelaksować się, oglądając niepospolicie śmieszną sztukę pt."Prywatna klinika". Rozbawieni, w dobrych nastrojach wszyscy udali się do klubu "Bohema", aby biesiadować i tańczyć przy dźwiękach muzyki rozrywkowej.

 

 

 

 

A że muzyka łagodzi obyczaje, a Dzień Nauczyciela zdarza się tylko raz w roku, panowała niezwykle radosna atmosfera. Chciałoby się przytoczyć słowa ojca poezji polskiej: "Miło szaleć, kiedy czas po temu".

 

Małgorzata Maroń
Poprawiony: niedziela, 19 października 2008 16:05
 

Dzisiaj mamy:


wtorek
marca 2019
19

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Zdjęcia z galerii

Pracownie w ZS