Dzis jest 17.06.2019, imieniny Laury, Leszka, Marcjana
advert 1
advert 2
advert 3
JĘZYK OBCY NIE TAK OBCY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 16 października 2013 08:40

Włoski nauczyciel i pisarz Alessandro D’Avenia powiedział kiedyś: „Mówi się, że kto zna języki obce, widzi wyraźniej świat. Każdy język wyraża inny punkt widzenia”. Trudno się z tym stwierdzeniem nie zgodzić i dlatego właśnie, jak co roku, Komisja Języków Obcych zadbała o to, by najmłodsi uczniowie naszej szkoły  już od pierwszych miesięcy nauki uświadomili sobie jak ważna jest znajomość języków obcych. 


Nauczycielki języków obcych wraz z uczniami przygotowały dla klas pierwszych krótkie przedstawienie połączone z występem muzycznym najbardziej utalentowanych przedstawicieli starszych klas. Celem spotkania było przede wszystkim ukazanie licznych korzyści płynących ze znajomości języków obcych oraz zachęcenie pierwszoklasistów do zdobywania wiedzy w tym zakresie. Zgodnie z założeniami Europejskiego Dnia Języków podczas spotkania podkreślone zostało znaczenie wielojęzyczności w Europie, potrzeba pielęgnowania różnorodności kulturowej i językowej oraz fakt posiadania przez nas wszystkich wielu różnych możliwości nauki języków obcych również poza formalnym cyklem kształcenia.


Komisja Języków Obcych, mając nadzieję, że zachęciła naszych najmłodszych
do wytężonej nauki języków obcych, dziękuje serdecznie tym starszym za pomoc
w przygotowaniu całej imprezySmile.


zobacz zdjęcia w galerii


Diana Dumara

Poprawiony: środa, 16 października 2013 08:53
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 182 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS