Dzis jest 04.06.2020, imieniny Christy, Helgi, Karola
advert 1
advert 2
advert 3
Dzień Nauczyciela - 2013 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 01 listopada 2013 09:48

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ


15 października świętowaliśmy w Zespole Szkół jeden z najmilszych dla nas nauczycieli dni w roku – Dzień Edukacji Narodowej. Jak zawsze był to dla nas czas szczególny, przypominający nam, że warto podejmować codzienny wysiłek, zarówno w celu rozwijania wiedzy młodych ludzi, jak i kształtowania ich wrażliwości i otwartości na świat. Wybranym nauczycielom wręczone zostały nagrody dyrektora za zasługi i osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej i opiekuńczej, przyznano również nagrodę starosty.

Następnie pracownicy szkoły obejrzeli przygotowaną specjalnie dla nich niespodziankę – prezentację multimedialną, dzięki której odbyli – miejmy nadzieję – przyjemną, a – sadząc po odbiorze – również wesołą podróż w czasieSmile. Uroczystość uświetnili swoimi pięknymi głosami także niezwykle utalentowani uczniowie naszej szkoły, którzy życzenia swoim belfrom złożyli „śpiewająco”.

Wszystkim pracownikom szkoły składamy serdeczne życzenia z okazji ich święta!

3D

Poprawiony: piątek, 01 listopada 2013 09:52
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 131 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS