Dzis jest 17.06.2019, imieniny Laury, Leszka, Marcjana
advert 1
advert 2
advert 3
Otrzęsiny klas pierwszych… PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 04 grudnia 2013 11:03

Otrzęsiny klas pierwszych…


Centralna Rada Uczniowska jak co roku przygotowała dla klas pierwszych uroczystość Otrzęsin, która odbyła się 23 października 2013 roku w hali widowiskowo - sportowej. Motywem przewodnim były jak zawsze…żarty! Pierwszoklasiści musieli zmierzyć się
z wieloma konkurencjami, które sprawdzały ich umiejętność koncentracji i współpracy, precyzję, odwagę, pomysłowość, ale przede wszystkim udowadniały jak bardzo młodzi ludzie potrafią się integrować. Reprezentanci wszystkich klas pierwszych wzięli również udział w konkursie „Jeden z dziesięciu” sprawdzającym ich wiedzę o nowej szkole….
a jego wyniki były zadowalające;)


zobacz zdjęcia z tej imprezy


Dużo emocji wywołała konkurencja artystyczna – tworzenie plakatu przedstawiającego karykaturę wychowawców tegorocznych pierwszaków, którzy wykazali się niezwykłą kreatywnością.Po zaciętej walce najlepsze trzy klasy zostały wyróżnione  i otrzymały nagrody w postaci zwolnienia z odpytywania! Serdecznie wszystkim gratulujemy! Nad całością czuwali opiekunowie CRU, p. Andrzej Świniuch i oczywiście członkowie CRU, jak zawsze twórczy, profesjonalni i zabawni, gościem specjalnym w tym roku była Mumia jak z kantorowskiego ambalażu!


Jak zawsze impreza ta była dowodem na niegasnącą wśród młodzieży chęć integracji
a także pokazała, że potrzebna jest motywująca, zdrowa rywalizacja.

Poprawiony: środa, 04 grudnia 2013 21:44
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 155 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS