Dzis jest 22.05.2019, imieniny Emila, Neleny, Romy
advert 1
advert 2
advert 3
Honorowe Krwiodawstwo PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 12 grudnia 2013 20:34

Jubileusz 55-lecia Honorowego Krwiodawstwa

 


4 grudnia 2013 r.  w Zespole Szkół Agro-Technicznych im. Wincentego Witosa odbyło się spotkanie z okazji Jubileuszu 55-lecia Honorowego Krwiodawstwa, w którym uczestniczyli uczniowie z naszej szkoły należący do szkolnego koła PCK.


Spotkanie to było idealna okazją do przypomnienia sobie, iż krew jest najcenniejszym darem, który może uratować komuś życie.  Na jubileuszu zostały wręczone medale za długotrwałe oddawanie krwi. Rekordzista jest osoba, która oddała 100 litrów krwi.


Krwiodawcą może zostać każda zdrowa osoba w wieku od 18 do 60 lat.


Monika Kubik

Poprawiony: czwartek, 12 grudnia 2013 20:42
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 156 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS