Dzis jest 28.03.2024, imieniny Anieli, Kasrota, Soni
Góra Grosza 2013 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 20 stycznia 2014 20:44

Finał akcji Góra Grosza 2013

Dziękujemy za Górę Grosza!

Koordynatorki akcji Góra Grosza – p. Dorota Mucha i p. Grażyna Szypuła – składają serdeczne podziękowania całej społeczności szkolnej za przyłączenie się do akcji, której celem jest pomoc dzieciom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej, wychowującym się poza rodziną biologiczną.
W zbieranie pieniędzy w szkole zaangażowali się uczniowie: Karolina Jędrzejewska
i Katarzyna Stasiowska z kl. 2 TEH oraz Bartłomiej Kłósek, Dominik Stawarz i Mateusz Świder z kl. 2 TMS.

Przed feriami wysłaliśmy 11,6 kg groszy i złotówek do organizatora akcji ogólnopolskiej – Towarzystwa NASZ DOM.

Dziękujemy za otwartość na potrzeby innych ludzi, wrażliwość i hojność na miarę możliwości. Po raz kolejny udowodniliśmy słuszność hasła promującego akcję: „Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie”.

D. Mucha i G. Szypuła

Poprawiony: poniedziałek, 20 stycznia 2014 20:51