Dzis jest 27.06.2019, imieniny Cypriana, Emanueli, Władysława
advert 1
advert 2
advert 3
Podatki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 03 marca 2014 07:32

Uczymy się rozliczać on-line


14 i 15 stycznia 2014 roku uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół im. ks. dra Jana Zwierza uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielem Urzędu Skarbowego w Ropczycach - Kierownikiem Działu Obsługi Klienta, Panem Krzysztofem Filipkiem.Podczas spotkania uczniowie zapoznali się ze sposobem wypełniania zeznań podatkowych on-line. Pracownik Urzędu Skarbowego szczegółowo omówił opcje i możliwości aplikacji internetowej, a także zwrócił uwagę na najczęściej popełniane przy wypełnianiu PIT-ów błędy. Przekazywane informacje zostały wzbogacone ciekawą prezentacją multimedialną.
Młodzież uznała spotkanie za bardzo wartościowe, zapewniając że w przyszłości skorzysta ze zdobytej wiedzy.


Zespół ds. promocji

Poprawiony: poniedziałek, 03 marca 2014 07:36
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 159 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS