Dzis jest 18.06.2019, imieniny Elżbiety, Marka, Pauli
advert 1
advert 2
advert 3
Dzień Otwartych Drzwi PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 01 kwietnia 2014 19:48

ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. KS. DRA JANA ZWIERZA W ROPCZYCACH
OTWIERA DRZWI…


27 marca 2014 r. Zespół Szkół im. ks. dra Jana Zwierza gościł uczniów szkół gimnazjalnych podczas Dnia Otwartych Drzwi. Jak co roku, staraliśmy się  jak najdokładniej pokazać gimnazjalistom wszystko, co ma w ofercie nasza szkoła – przedstawialiśmy zarówno kierunki kształcenia, jak i zajęcia dodatkowe oraz koła zainteresowań, a także rozbudowaną i niezwykle atrakcyjną bazę dydaktyczną.Wszystko to młodzież gimnazjalna miała okazję obejrzeć odwiedzając halę widowiskowo-sportową ze stoiskami, na których można było nie tylko uzyskać cenne informacje o wszelkiej działalności Zespołu Szkół i porozmawiać z partnerami szkoły, ale także wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami oraz posłuchać na żywo naszych szkolnych muzyków i wokalistki oraz ZPiT „Halicz”. Oprócz atrakcji na hali, zadbaliśmy również, by gimnazjaliści mieli możliwość zwiedzenia nowego budynku szkoły, zobaczenia na własne oczy najnowocześniejszego sprzętu, jaki znajduje się w różnych, profesjonalnie wyposażonych pracowniach naszej placówki oraz  uczestniczenia
w różnorodnych prezentacjach. Bardzo interesujące pokazy dla młodzieży szkół gimnazjalnych przygotowali również zaproszeni przez nas przedstawiciele Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ropczycach, Komendy Powiatowej Policji
w Ropczycach oraz Placówki Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie. Obok służb mundurowych, na parkingu szkolnym zaprezentowali również swoją działalność przedstawiciele grupy instruktorów spadochronowych - Reaktora24.

Mamy nadzieję, udało nam się pokazać „w pigułce” całą naszą szkołę i wszelkie atrakcje, jakie czekają na gimnazjalistów, gdy przestąpią jej progiSmile.

Zapraszamy!


zobacz zdjęcia z tego wydarzenia


Zespół ds. promocji

Poprawiony: wtorek, 01 kwietnia 2014 20:22
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 208 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS