Dzis jest 18.06.2019, imieniny Elżbiety, Marka, Pauli
advert 1
advert 2
advert 3
Nagrody wręczone PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 23 kwietnia 2014 20:38

Nagrody wręczoneSmile


15 kwietnia 2014 roku w Starostwie Powiatowym w Ropczycach odbyło się  uroczyste wręczenie nagród laureatom  XV Powiatowego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej.
Na uroczystość przybyli zwycięzcy wraz z opiekunami. Nagrody wręczyła pani Dorota Strzyż - Wicestarosta Powiatu Ropczycko- Sędziszowskiego. Pani Wicestarosta pogratulowała zwycięzcom i życzyła im dalszych sukcesów.
Uczniowie naszej szkoły (Aneta Darłak, Ewa Wojnarowska,  Karolina Dec i Marcin Ogrodnik) otrzymali nagrody, zaś opiekunowie (panie - Olga Masnyk, Ewelina Marciniec, Anna Gamracka i Anita Bieniasz) - dyplomy okolicznościowe.

Poprawiony: środa, 23 kwietnia 2014 20:41
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 116 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS