Dzis jest 26.06.2019, imieniny Jana, Pauliny, Rudolfiny
advert 1
advert 2
advert 3
Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 29 kwietnia 2014 11:41

„JESZCZE RAZ ŻEGNAM WAS(...)”

 


25 kwietnia 2014 r. pożegnaliśmy tegorocznych absolwentów Zespołu Szkół
im. ks. dra Jana Zwierza podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego klas maturalnych. Było nostalgicznie i wzruszająco, gdyż naszą szkołę opuściło w tym roku wielu mocno zaangażowanych w życie szkoły uczniów, których z pewnością będzie całej społeczności szkolnej brakowało.

Maturzystów żegnali kolejno w przemówieniach pan dyrektor Mariusz Pilch, dyrektor Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych w Starostwie Powiatowym w Ropczycach pani Barbara Król, przewodnicząca Rady Rodziców pani Maria Winkler oraz przewodnicząca Centralnej Rady Uczniowskiej Agnieszka Borowiec. Wszyscy oni podkreślili, jak ważny jest wkład tegorocznych absolwentów w życie naszej szkoły, życzyli maturzystom powodzenia na egzaminach i wiele szczęścia na kolejnym etapie kształcenia oraz
w realizacji wszelkich planów życiowych.


zobacz zdjęcia w galerii


Następnie pan dyrektor Mariusz Pilch, pani Barbara Król i pani Maria Winkler wraz
z wychowawcami wręczyli świadectwa i nagrody książkowe uczniom, którzy  uzyskali najlepsze wyniki w nauce w ciągu całego cyklu kształcenia, a także członkom Szkolnego Teatru „Na zakręcie” oraz młodzieży, która wyróżniła się swoją postawą i szczególnym zaangażowaniem w działalność placówki.


W dalszej części spotkania wszyscy obecni zaproszeni zostali na uroczystą GALĘ WRĘCZANIA NAGRÓD – ZWIERZAKI 2014, którą wraz z młodzieżą klas 1TFS, 2TFO oraz 2TMT przygotowały Renata Dumara, Diana Dumara oraz Aneta Dylska. Uroczystość swoimi cudownymi głosami upiększyli tegoroczni absolwenci: Ewa Wojnarowska, Natalia Myzia i Robert Chorąży oraz uczennica klasy 1TFS Karolina Dec, natomiast nagłośnieniem imprezy zajął się uczeń klasy 3 TFH Dawid Nowak. Podczas Gali symbolicznymi zwierzakami i dyplomami w przeróżnych kategoriach nagrodzeni zostali Ci absolwenci, którzy będąc jeszcze uczniami Zespołu Szkół im. ks. dra Jana Zwierza wyróżnili się szczególnymi osobowościami, zdolnościami, talentami lub cechami charakterystycznymi. Pamiątkowe dyplomy i nagrody otrzymali również wychowawcy oraz przedstawiciele klas.


Wszystkim tegorocznym absolwentom dziękujemy za wpisanie się na stałe w historię Zespołu Szkół i pozostawienie w murach naszej szkoły cząstki siebie. Życzymy wiele szczęścia w przyszłości, mając nadzieję, że nie zapomną czasów szkoły średniejSmile


Diana Dumara

Poprawiony: wtorek, 29 kwietnia 2014 11:56
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 165 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS