Dzis jest 17.10.2017, imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora
advert 1
advert 2
advert 3
Aktualności
Zawody szachowe PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 05 października 2017 12:18

27 września 2017r.w Zespole Szkół Technicznych im. prof. K. Olszewskiego w Sędziszowie Młp odbyły się powiatowe drużynowe zawody szachowe.
Do udziału zgłosiło się 4 zespoły reprezentujące swoje szkoły.

Naszą szkołę pod opieka mgr K. Misiura - Granda reprezentowali:


Joanna Ochał - 2TL
Wiśniowski Daniel - 2 TL
Wiśniowski Dawid - 3 TL
Wanat Damian - 2 TOa

 

Drużyna wywalczyła drugie miejsce i tym samym awansowała do zawodów rejonowych, które odbędą się w Mielcu.

Wyniki zawodów:

  1. miejsce - ZSAT  Ropczyce
  2. miejsce - ZS Ropczyce
  3. miejsce - ZST Sędziszów MŁp.
  4. miesjce - LO Ropczyce

tn_P1090708
tn_P1090716
tn_P1090718
tn_P1090721
1/4 

Poprawiony: czwartek, 05 października 2017 12:30
 
Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 07 kwietnia 2017 19:44

Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół


W dniu 05.04.2017 na hali widowiskowo-sportowej w Ropczycach odbył się Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół im. ks dra Jana Zwierza. W turnieju wystartowało 6 szkół: Gminazjum w Wielopolu Skrzyńskim, Liceum Ogólnokształcące w Sędziszowie Młp, Zespół Szkół Technicznych w Sędziszowie Młp., Zespół Szkół Agrotechnicznych w Ropczycach, Liceum ogólnokształcące w Ropczycach oraz gospodarz Zespół Szkół w Ropczycach. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”, a przed rozpoczęciem zmagań odbyła się prelekcja przeprowadzona przez Higienistkę Szkolną o zagrożeniach czyhających na młodych ludzi (narkomania, alkoholizm).


Nasza szkołę reprezentowały :

Halina Wajda (1THT)
Gabriela Białek (1PPW)
Mariola Saj (1LT)
Żaneta Zagórska  (1TL)
Natalia Kurowska  (1TL)
Aleksandra Darłak  (1TL)
Karolina Kamińska (1TL)
Aneta Godek (4THT)
Kinga Kuman (2TL)
Monika Wiktor (2TL)
Wioletta Cierpiał (1TE)
Bojan Faustyna (1PPW)
Edyta Lepak (3PP)


Wyniki końcowe:

  1. miejsce- LO Ropczyce
  2. miejsce- LO Sędziszów Młp.
  3. miejsce- ZS Ropczyce
  4. miejsce- Gim. Wielopole Skrz.
  5. miejsce- ZS AT Ropczyce
  6. miejsce- ZST Sędziszów Młp.
tn_IMG_20170405_085502
tn_IMG_20170405_085618
tn_IMG_20170405_092132
tn_IMG_20170405_095126
tn_IMG_20170405_103553
tn_IMG_20170405_115731
1/6 
Poprawiony: piątek, 07 kwietnia 2017 19:54
 
Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 23 marca 2017 07:38

MISTRZOSTWA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH
O PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ
IM. KS. DRA JANA ZWIERZA W ROPCZYCACH

MGR MARIUSZA PILCH

 

21 marca 2017 roku odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce nożnej chłopców. Rozgrywki zostały rozegrane na Hali widowiskowo-sportowej przy Zespole Szkół im. ks. dra Jana Zwierza.


W zawodach wzieło udział drużyny:

  • Reprezentacja Zespołu Szkół im. ks. dra Jana Zwierza I (starsze klasy)
  • Reprezentacja Zespołu Szkół im. ks. dra Jana Zwierza II (złożona z uczniów pierwszych klas)
  • Reprezentacja Liceum Ogólnokształcącego w Sędziszowie Młp.
  • Reprezentacja Zespołu Szkół Technicznych w Sędziszowie Młp.
  • Reprezentacja Zespołu Szkół Agro-Technicznych w Ropczycach


System rozgrywek:
- każdy z każdym


Czas gry:
- 2x 10min


Przepisy:
- futsal


Wyniki:

  1. Miejsce - LO Sędziszów Młp.
  2. Miejsce - ZST Sędziszów Młp.
  3. Miejsce - ZS Ropczyce I
  4. Miejsce - ZS Ropczyce II
  5. Miejsce - ZSA-T Ropczyce


Najlepszy bramkarz:
Szymon Chmiel - LO Sędziszów Młp


Najlepszy Zawodnik:
Aleksander Wiącek - Zespół Szkół Ropczyce II


podsumowanie turnieju

Poprawiony: czwartek, 23 marca 2017 21:29
 
Mistrzostwa Szkoły w Piłkę Nożną Dziewcząt PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 20 marca 2017 20:53

Mistrzostwa Szkoły w Piłkę Nożną Dziewcząt


W dniu 20.03.2017 zostały rozegrane Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej Dziewcząt.
Do turnieju zgłosiło sie trzy klasy: THT,1TL oraz 2TE. Zawody rozegrano  systemem "każdy
z każdym".
Po zaciętej rywalizacji tytuł  Mistrza Szkoły wywalczyła klasa 1THT  w składzie: Sylwia Wiater, Mariola Bochnak, Marcelina Cabaj, Halina Wajda, Katarzyna Charchut, Ewelina Chełpa, Monika Podgórska, Natalia Bieniek oraz Edyta Cierpiał.
Drugie miejsce przypadło klasie 1TL, natomiast na trzeciej pozycji uplasowała się 2TE.

Podczas turnieju wyłoniono najlepsze zawodniczki, które będą reprezentować szkołę  na powiatowych zawodach w piłkę nożną w dniu 05.04.2017 na hali widowiskowo-sportowej w Ropczycach.

tn_IMG_20170320_105345
tn_IMG_20170320_110159
tn_IMG_20170320_110744
tn_IMG_20170320_111220
tn_IMG_20170320_111451
tn_IMG_20170320_112849
tn_IMG_20170320_121441
1/7 

Poprawiony: poniedziałek, 20 marca 2017 21:02
 
Piłka halowa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 19 lutego 2017 22:25

KOMUNIKAT Z MISTRZOSTW ZESPOŁU SZKÓŁ IM. KS. DRA JANA ZWIERZA


W dniu 15 lutego 2017r. w godzinach 8:00 – 14:00 odbyły się mistrzostwa naszej szkoły w piłce halowej. W turnieju wzięło udział 18 klas I-III. Z udziału zostały wyłączone klasy maturalne, które wkrótce będą zdawały egzamin dojrzałości i muszą się do niego dobrze przygotować.


Zawody rozgrywane były systemem mieszanym:

I faza grupowa (2 grupy po 4 klasy; 2 grupy po 5 klas)
II faza pucharowa – przegrywający odpada

Do fazy pucharowej awansowali zwycięzcy grup.


tn_Mistrzostwa(29)
tn_Mistrzostwa(30)
tn_Mistrzostwa(31)
tn_Mistrzostwa(34)
tn_Mistrzostwa(35)
tn_Mistrzostwa(37)
tn_Mistrzostwa(39)
tn_Mistrzostwa(40)
tn_Mistrzostwa(41)
tn_Mistrzostwa(42)
tn_Mistrzostwa(43)
tn_Mistrzostwa(44)
tn_Mistrzostwa(45)
tn_Mistrzostwa(51)
tn_Mistrzostwa(53)
tn_Mistrzostwa(54)
tn_Mistrzostwa(58)
tn_Mistrzostwa(59)
tn_Mistrzostwa(60)
tn_Mistrzostwa(63)
tn_Mistrzostwa(64)
tn_Mistrzostwa(70)
tn_Mistrzostwa(71)
tn_Mistrzostwa(72)
01/24 


wyniki

strzelcy bramek

Poprawiony: niedziela, 19 lutego 2017 22:42
 
Turniej kwalifikacyjny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 26 stycznia 2017 18:02

Zawody halowe piłki nożnej odbyły się w dniu 21.XII.2016r. na hali widowiskowo-sportowej przy Zespole Szkół im. ks. dra Jana Zwierza. W zawodach wzięło udział większość szkół Gimnazjalnych z całego powiatu ropczycko-sędziszowskiego: Czarna Sędziszowska, Gimnazjum nr 3 Ropczyce (Czekaj), Wielopole Skrzyńskie, Wola Ociecka, Gimnazjum w Ociece, Gnojnica Wola, Gimnazjum Ostrów, Gimnazjum Iwierzyce, Niedźwiada Dolna,  Gimnazjum nr 2 Ropczyce (Górka), Lubzina, Gimnazjum nr 4 Ropczyce (os. Chechły),  Gimnazjum nr 1 Ropczyce (Śródmieście).

Turniej został objety honorowym patronatem Starosty Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego Witolda Darłaka.
Turniej rozgrywany był systemem mieszanym - najpierw w grupach potem systemem pucharowym.
Zwycięzcą turnieju została szkoła Gimnazjalna z Wielopola Skrzyńskiego, która w finale pokonała drużynę z Ostrowa.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Mateusz Jodłowski z Gimnazjum
z Niedźwiady Dolnej.

Najlepszym strzelcem został Kacper Fornek z Gimnazjum Wola Ociecka.
Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Konrad Wymysłowski z Gimnazjum Wielopole Skrzyńskie.


Kolejny turniej odbędzie się 26.IV.2017r.


Robert Raś

Poprawiony: czwartek, 26 stycznia 2017 18:23
 
Rejonowa Licealiada w Tenisa Stołowego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 14 grudnia 2016 22:07

Rejonowa Licealiada w Tenisa Stołowego


08.12.2014 r. naauli ZSZ w Mielcu odbyła się Rejonowa Licealiada w Tenisa Stołowego. Do zmagań przystąpiły po dwie najlepsze szkoły z powiatów: mieleckiego, kolbuszowskiego, dębickiego i ropczycko-sędziszowskiego.
Nasza szkoła pod opieka pani mgr K. Misiura-Granda reprezentowała powiat zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. Skład drużyny: Godek Aneta, Kubik Oliwia, Mikołaj Mądro, Dawid Zawiślak, oraz Pazdan Wojciech.
Drużyna naszych chłopców po zaciętych pojedynkach ostatecznie zajęła 3 miejsce. Dziewczęta natomiast zdobyły 2 miejsce uzyskując tym samym awans do finału wojewódzkiego.

tn_DSC00994
tn_DSC01000
tn_DSC01011
tn_DSC01030
tn_DSC01033
tn_DSC01034
tn_DSC01053
tn_DSC01055
1/8 

Poprawiony: środa, 14 grudnia 2016 22:12
 
Tenis stołowy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 12 grudnia 2016 20:24

Powiatowa Licealiada w Tenisa Stołowego


W dniu 28.11.2016 r. na hali przy LO w Sędziszowie Młp.rozegrano powiatowe zawody w tenisa stołowego. Do zmagań przystąpiło 5 szkół średnich z powiatu ropczycko-sędziszowskiego: LO Ropczyce, ZST Ropczyce, ZS Ropczyce, ZST Sędziszów Młp.oraz LO Sędziszów Młp.
Naszą szkołę reprezentowali: Kubik Oliwia, Godek Aneta, Wójcik Aleksandra Mikołaj Mądro, Dawid Zawiślak, oraz Pazdan Wojciech.
Zarówno dziewczęta jak i chłopcy wywalczyli 1 miejsca,  pokonując wszystkie szkoły i uzyskali awans do rozgrywek rejonowych, które odbędą się w grudniu w Mielcu.


Gratulujemy zwycięzcą i życzymy dalszych sukcesów !!!

tn_IMG_20161128_100722
tn_IMG_20161128_100853
tn_IMG_20161128_100722
tn_IMG_20161128_100853
1/2 

Poprawiony: poniedziałek, 12 grudnia 2016 20:31
 
Powiatowe Mistrzostwa Szkół Ponadgimnzajalnych w Piłce Ręcznej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 21 listopada 2016 18:50

Komunikat:


Powiatowe Mistrzostwa Szkół Ponadgimnzajalnych odbyły się w dniu 18.XI.2016r (piątek) na Hali Widowiskowo-Sportowej w Ropczycach przy Zespole Szkół im. ks. dra Jana Zwierza.


W turnieju wzięły udział wszystkie szkoły ponadgimnazjalne z Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego:

LIceum Ogólnokształcące w Ropczycach
Liceum Ogólnokształcące w Sędziszowie Młp.
Zespół Szkół Agro-Technicznych w Ropczycach
Zespół Szkół Zawodowych w Sędziszowie Młp.
Zespół Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach



Wyniki:
1. ZS Ropczyce 8:2 ZS AT Ropczyce
2. LO Ropczyce 2:2 ZS Sędziszów
3. ZS AT Ropczyce 4:6 LO Ropczyce
4. LO Ropczyce 3:5 ZS Ropczyce
5. LO Ropczyce 2:7 LO Sędziszów
6. ZS Sędziszów 5:6 ZS AT Ropczyce
7. LO Sędziszów 7:4 ZS Sędziszów
8. ZS Ropczyce 9:6  LO Sędziszów
9. ZS Sędziszów 1:5 ZS Ropczyce
10. ZS AT Ropczyce 3:6 LO Sędziszów



Klasyfikacja

  1. ZS Ropczyce        8pkt
  2. LO Sędziszów     6pkt
  3. LO Ropczyce       3pkt
  4. ZS AT Ropczyce  2pkt
  5. ZS Sędziszów     1pkt
Poprawiony: czwartek, 24 listopada 2016 09:55
 
Mistrzostwa Szkoły w Piłce Ręcznej Dziewcząt PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 11 listopada 2016 19:02

W dniu 07.11.2016 r. na hali widowiskowo-sportowej odbyły się zawody w piłce ręcznej dziewcząt o Mistrzostwo Szkoły. Do zmagań  zgłosiło się cztery klasy: 1THT, 1TE, 3TEF oraz 2PPW\2TBF. Mecze rozegrano systemem „każdy z każdym” po 10 min. Po zaciętych pojedynkach Mistrzem Szkoły została klasa 3TEF w składzie: Izabela  Mikowska, Beata Siwiec, Karolina Piękoś, Justyna Chmura, Klaudia Kędzior, Aleksandra Wiktor, Natalia Kryla, Jessika Żurek, Agnieszka Ciepiela, Natalia Maciejko.


Wyniki końcowe:

  1. miejsce - 3TEF
  2. miejsce - 2PPW\2TBF
  3. miejsce - 1THT i 1TE
tn_IMG_20161107_082339
tn_IMG_20161107_110555
tn_IMG_20161107_082339
tn_IMG_20161107_110555
1/2 
Poprawiony: piątek, 11 listopada 2016 19:07
 
Mistrzostwa Szkoły w Piłce Ręcznej Chłopców 2016/2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 04 listopada 2016 12:40

Zawody odbyły się w dniu 03.XI.2016 na Hali Widowiskowo-Sportowej           
W zawodach wzięło udział 12 klas.           
Drużyny zostały rozlosowane do 4 grup po 3 drużyny.           
           
gr. I     

      

TBM

I TL

II TMS

I TBM

x

5:4

0:6

I TL

5:4

  x 

0:4

II TMS

0:6

0:4

x


    gr. II   

       

Ib TO

Ia TO

III TB

I b TO

  x

7:0

4:4 (k. 1:3)

I a TO

  0:7


2:5

III TB

4:4 (k. 1:3)

 5:2

x


   gr. III   

    

I PPW

II TO

II TS

I PPW

x

2:1

2:2 (2:3)

II TO

1:2

x

2:0

II TS

2:2 (2:3)

2:0

x

  
   gr. IV       

   

I TS

II TBF

II PPW

I TS

x

1:2

1:1 (0:2)

II TBF

1:2

x

3:1

II PPW

1:1 (0:2)

3:1

x


Wyniki:           

  1. I TL 0:4 II TMS           
  2. I TO a 2:5 III TB           
  3. II TO 2:0 II TS           
  4. II TBF 3:1 II PPW           
  5. I TBM 0:6 II TMS           
  6. I TO b 4:4 (k.1:3) III TB           
  7. I PPW 2:2 (k. 2:3)           
  8. I TS 1:1 (0:2) II PPW           
  9. I TBM 5:4 I TL            
  10. I TO b 7:0 I TO a           
  11. I PPW 2:1 II TO           
  12. I TS 1:2 II TBF           


Półfinały           
III TB 5:1 II TO           

II TBF 3:1 II TMS           

Mecz o 3 miejsce           
II TO 5:1 II TMS           

FINAŁ           
III TB 1:3 II TBF           

Klasyfikacja drużyn:           

  1. miejce - II TBF           
  2. miejsce - III TB           
  3. miejsce - II TO           
  4. miejsce - II TMS           



ORGANIZATORZY           
mgr Robert Raś           
mgr Jerzy Pudo           

Poprawiony: poniedziałek, 07 listopada 2016 08:35
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 7

Dzisiaj mamy:


wtorek
października 2017
17

sudoku

Zdjęcia z galerii