Dzis jest 18.10.2018, imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza
advert 1
advert 2
advert 3
Aktualności
Piłka ręczna chłopców PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 26 listopada 2013 17:45

Rejonowa Licealiada w Piłce Ręcznej Chłopców


W dniu 20.11.2013 r. reprezentacja naszej szkoły w piłkę ręczną wzięła udział
w Rejonowej Licealiadzie, która odbyła się w Kolbuszowej.

Do zmagań przystąpiło 4 drużyny: LO Kolbuszowa, ZS nr 1 Dębica, ZS Mielec oraz ZS Ropczyce. Nasza szkoła w meczu otwarcia pokonała zespół z Dębicy wynikiem 9:8,
a następnie uległa drużynie z Kolbuszowej i z Mielca zajmując ostatecznie 3 miejsce.


Skład reprezentacji szkoły:
Pociask Wojciech, Irzyk Patryk, Wiącek Damian, Sypień Michał, Wiater Ireneusz, Kuman Szymon, Świder Dawid, Wójcik Dawid, Strzałka Kamil, Ździebło Tomasz
i Rokosz Adrian



Serdecznie gratulujemy !!!

Monika Kubik

Poprawiony: wtorek, 26 listopada 2013 17:49
 
Siatkówka chłopców PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 26 listopada 2013 17:41

Mistrzostwa Szkoły w Piłkę Siatkową Chłopców


W dniu 15.11.2013 r. odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Piłkę Siatkową Chłopców.
W zawodach udział wzięło 17 klas. Rozgrywki ze względu na duże zainteresowanie zostały rozegrane systemem pucharowym. Na zakończenie turnieju odbył się mecz pokazowy pomiędzy Mistrzem szkoły w roku 2013/2014 klasą IV TM a reprezentacją szkoły.


Wyniki końcowe:


1 miejsce - IV TM
2 miejsce -  I TFS/ I TH
3 miejsce -  III PW


Gratulujemy !!!

Monika Kubik

Poprawiony: czwartek, 28 listopada 2013 19:04
 
Tenis Stołowy - Rejonowa Licealiada PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 24 listopada 2013 15:44

W dniu 22.11.2013 w Mielcu odbyła się Rejonowa Licealiada w Tenisa Stołowego.
Naszą szkołę reprezentowała zarówno drużyna chłopców jak i dziewcząt w składzie:
Kipa Krystian (2PP), Głowacki Adrian (2PP), Dudek Anna (3PW), Ozga Agata (3TEM)

oraz Godek Aneta (1THT).

W zmaganiach wzięło udział po 8 najlepszych szkół wyłonionych wcześniej w zawodach powiatowych.


Dziewczęta:

LO Kolbuszowa, II LO Mielec, ZS Ropczyce, I LO Dębica, I LO Mielec, ZS Werynia,
ZSE Dębica i LO Sędziszów Młp.


Chłopcy:

ZST Kolbuszowa, LO Ropczyce, II LO Dębica, ZS Ropczyce, LO Kolbuszowa, II LO Mielec, ZST Mielec oraz ZSZ I Dębica.

tn_07.11.2013 001
tn_07.11.2013 003
tn_07.11.2013 004
tn_07.11.2013 005
tn_07.11.2013 006
1/5 

Po zaciętej rywalizacji drużyna chłopców  z naszej szkoły  ostatecznie zajęła 7 miejsce, natomiast dziewczęta  uplasowały się na  2 miejscu zdobywając tym samym awans do rozgrywek wojewódzkich.


Serdecznie gratulujemy !!!

Monika Kubik

Poprawiony: niedziela, 24 listopada 2013 15:52
 
Piłka Siatkowa Dziewcząt PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 21 listopada 2013 19:16

W dniu 19.11.2013 r. odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej Dziewcząt.
Do zawodów zgłosiło się 8 drużyn, w związku z tym rozegrano je systemem grupowym „każdy z każdym”.

Grupa A: 2PP, 2TFO, 3PW, 1THT
Grupa B: 2PW, 1PPW, 4TFO, 2TEH


W półfinałach spotkały się ze sobą 2PP z  2TEH (2:1) oraz 1PPW z 1 THT (2:0).
Mecz o 1 miejsce  2PP-1PPW (2:0)
Mecz o 3 miejsce  1THT-2TEH (1:2)
Mistrzem Szkoły w roku szkolnym 2013/2014 została klasa 1PPW.

Zespołom biorącym udział w zawodach oraz zwycięskiej drużynie gratulujemy
i zapraszamy za rok.

tn_07.11.2013 045
tn_07.11.2013 048
tn_07.11.2013 061
tn_07.11.2013 064
tn_07.11.2013 066
tn_07.11.2013 067
tn_07.11.2013 069
1/7 

.
Organizatorzy:
mgr Monika Kubik
mgr Tamara Martyniak

Poprawiony: czwartek, 21 listopada 2013 19:26
 
Powiatowe Zawody w Piłce Ręcznej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 18 listopada 2013 14:03

W dniu 31.10.2013 r. i 08.11.2013  rozegrane zostały Powiatowe Zawody w Piłce Ręcznej Dziewcząt oraz Chłopców w ramach Licealiady . Do zawodów przystąpiło 4 drużyny dziewczyn: LO Sędziszów Młp., LO Ropczyce, ZS AT Ropczyce i ZS Ropczyce
oraz 5 zespołów chłopców: LO Sędziszów Młp., LO Ropczyce, ZS AT Ropczyce, ZS Ropczyce oraz ZS Sędziszów Młp. Wyłoniony zwycięzca będzie reprezentował nasz powiat na Rejonowych Zawodach, które odbędą się w Kolbuszowie.


Wyniki końcowe:


Dziewczęta:
1 miejsce- ZS Ropczyce
2 miejsce- LO Ropczyce
3 miejsce- ZS AT Ropczyce
4 miejsce- LO Sedziszów Młp.


Chłopcy:
1 miejsce- ZS Ropczyce
2 miejsce- LO Ropczyce
3 miejsce- LO Sędziszów Młp.
4 miejsce- ZS Sędziszów Młp.
5 miejsce- ZS AT Ropczyce


Monika Kubik

Poprawiony: poniedziałek, 18 listopada 2013 14:28
 
Tenis stołowy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 14 listopada 2013 21:09

Powiatowe Zawody w Tenisa Stołowego

 

W dniu 13.11.2013 r. w Sędziszowie Młp. odbyły się drużynowe zawody powiatowe
w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie :Aneta Godek  (1 THT). Anna Dudka (3 PW), Agata Ozga  (3 TEM), Krystian Kipa (2 PP), Adrian Głowacki (2 PP) i Patryk Kubik  (III a WZ).


W rozgrywkach udział wzięło 5 szkół średnich z powiatu. Najlepsze dwie szkoły awansowały do Rejonowych Zawodów, które odbędą się 22.11.2013 w Mielcu.


tn_0723
tn_0725
tn_0727
tn_0728
1/4 

Wyniki końcowe:


Dziewczęta:


1 miejsce- LO Sędziszów Młp.
2 miejsce- ZS Ropczyce
3 miejsce- LO Ropczyce
4 miejsce- ZS AT Ropczyce
5 miejsce- ZS Sędziszów Młp


Chłopcy:


1 miejsce- ZS Ropczyce
2 miejsce-  LO Ropczyce
3 miejsce- ZS AT Ropczyce
4 miejsce- ZS Sędziszów Młp.
5 miejsce- LO Sędziszów Młp.


Gratulujemy naszym uczniom awansu do Rejonowej Licealiady !!!


Monika Kubik

Poprawiony: czwartek, 14 listopada 2013 21:20
 
Szachy 2013 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 05 listopada 2013 18:27

Powiatowe Zawody Drużynowe w Szachy


24.10.2013 r. w Zespole Szkół Zawodowych w Sędziszowie Młp. odbyły się Powiatowe Zawody  Drużynowe w Szachy. Nasza szkołę reprezentowali uczniowie następujących klas:


Sado Karolina (3 PW)
Maciejko Krystian (4 TCE)
Ryba Kamil (4TCE)
Depowski Dominik (1 TO)


Wyniki końcowe zawodów:


1 miejsce - ZS AT Ropczyce
2 miejsce - LO Ropczyce
3 miejsce - LO Sędziszów Młp.
4 miejsce - ZS Sedziszów Młp.
5 miejsce - ZS Ropczyce


Monika Kubik

Poprawiony: wtorek, 05 listopada 2013 18:31
 
Półfinał w badmintona PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 30 października 2013 20:47

29.10.2013 r. na hali widowiskowo-sportowej w Ropczycach rozegrano jeden z czterech Półfinałów Wojewódzkich Licealiad w Badmintonie.  Z każdego półfinału mają awansować
po dwie najlepsze drużyny, które zmierza się za trzy tygodnie w Finale Wojewódzkim, który odbędzie się w Nowej Dębie.



 

Do zmagań na ropczyckiej hali przystąpiło 11 szkół:  ZS nr 2 Dębica, III LO Rzeszów,
ZS Tyczyn, II LO Rzeszów, I LO Dębica, I LO Jasło, ZSZ nr 1 Dębica, ZS Czudec,
II LO Dębica, ZSM Rzeszów oraz ZS Ropczyc.

Naszą szkołę reprezentowali dwaj uczniowie: Grzegorski Marcin z 2a WZ i Stanisz Mateusz  z 3 TB, którzy po zaciętych pojedynkach ostatecznie uplasowali się na  2 miejscu 
i awansowali do Finału Wojewódzkiego Licealiady w Badmintonie.


Wyniki końcowe:


1 miejsce - ZS nr 2 Dębica
2 miejsce - ZS Ropczyce
3 miejsce - ZS Tyczyn
                   ZS nr 1 Dębica

Monika Kubik

Poprawiony: środa, 30 października 2013 20:59
 
Piłka Ręczna Dziewcząt - 2013/2014 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 23 października 2013 07:44

W dniu 22.10.2013 r. odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Do zawodów zgłosiło się 6 drużyn z różnych typów szkół: 2PW, 3aLP, 3PP, 3PW, 3TFH
i 4TFO/4 TEC
. Rozgrywki przeprowadzono w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”. Do finału awansowały klasy 3a LP i 2 PW. Lepszą po rzutach karnych okazała się być klasa 3 a LP. Zwycięskie drużyny zostały nagrodzone pucharami i dyplomami.


Wyniki końcowe:

  1. miejsce- 3 aLP
  2. miejsce- 2 PW
  3. miejsce- 3 PW
  4. miejsce- 3 PP
  5. miejsce-  4TFO/ 4 TEC
                       - 3TFH

20
028
029
031
035
036
1/6 


Monika Kubik

Poprawiony: środa, 23 października 2013 07:57
 
Biegi przełajowe PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 22 października 2013 10:22

Powiatowa Licealiada w Indywidualnych Biegach Przełajowych


W dniu 01.10.2013 r. na stadionie „ Lechia” Sędziszów odbyła się Powiatowa Licealiada w Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców. Z Zespołu Szkół wystartowało po 6 zawodniczek i zawodników z różnych typów szkół.


W kategorii dziewcząt najlepszy wynik osiągnęła Tułecka Faustyna z klasy I THT zajmując 2 miejsce na 21 osób startujących w biegach.
Wśród chłopców najlepszy okazał się Szlachta Jakub z 3 a WZ zajmując  4 miejsce na 22 zawodników.


Monika Kubik

Poprawiony: wtorek, 22 października 2013 10:25
 
Mistrzostwa Szkoły w Piłkę Nożną Chłopców PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 22 października 2013 10:13
Mistrzostwa Szkoły w Piłkę Nożną Chłopców


W miesiącu październiku odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej Chłopców.
Do rozgrywek zgłosiło się 13 klas: 4TB, 2 TB, 4TCE, 3TEM, 3 PW, 4TMS, 2TMT, 3TB, 4TOM,4TMS,2TMS,2PP,3PP.

Zawody rozegrano systemem pucharowym.


  1.  miejsce-4 TOM
  2.  miejsce- 2 TMT
  3.  miejsce- 3 PP, 4 TB


Skład zwycięskiej drużyny 4 TOM:


Drozd Mariusz
Grzegorski Dominik
Radoń Damian
Ozga Grzegorz
Długosz Arkadiusz
Świątek Dawid
Wrona Michał
Hamala Marcin
Trałka Damian
Stawarz Sebastian
Cieśla Dariusz
Machowski Daniel
Marszałek Łukasz

 

Monika Kubik

Poprawiony: wtorek, 22 października 2013 10:19
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 9

Dzisiaj mamy:


czwartek
października 2018
18

sudoku

Zdjęcia z galerii