Dzis jest 03.07.2024, imieniny Anatola, Jacka, Mirosławy
Patronat DAKAR-TOYOTA RZESZÓW PDF Drukuj Email
poniedziałek, 13 maja 2024 20:04

DAKAR-TOYOTA RZESZÓW obejmuje patronatem
Technika i mechanika pojazdów samochodowych
w Zespole Szkół im. ks. dra J. Zwierza w Ropczycach.

W dniu 10 maja 2024 roku w Rzeszowie została podpisana umowa o patronacie i współpracy pomiędzy DAKAR-TOYOTA RZESZÓW Spółka z o.o. Sp. k. reprezentowaną przez Prezesa Zarządu Jarosława Bąka, a Zespołem Szkół im. dra Jana Zwierza w Ropczycach reprezentowanym przez Dyrektora Naczelnego Mariusza Pilcha.

Umowa o patronacie i współpracy to szereg korzyści zarówno dla szkoły, uczniów jak również dla firmy.

Szkoła będzie mogła kształcić kadrę dla przemysłu motoryzacyjnego w oparciu o najnowsze technologie stosowane w branży motoryzacyjnej, pozyska aktualne pomoce dydaktyczne do zajęć praktycznych, a kadra pedagogiczna zostanie przeszkolona przez praktyków.

Uczeń będzie miał możliwość zobaczyć, pracować i ćwiczyć na profesjonalnie wyposażonych stanowiskach zarówno na warsztatach szkolnych, w salach lekcyjnych , jak i w przedsiębiorstwie.
Firma pozyska dobrze wyszkoloną kadrę, przyczyni się do rozwoju szkoły, będzie mieć udział kształtowaniu właściwych nawyków i postaw przyszłych pracowników.

Spotkanie zakończyło się zaplanowaniem działań na najbliższy rok szkolny oraz pamiątkowym zdjęciem.

Poprawiony: poniedziałek, 13 maja 2024 20:14