Dzis jest 29.03.2024, imieniny Marka, Wiktoryny, Zenona
Prawa w pracy PDF Drukuj Email
poniedziałek, 30 marca 2015 07:58

Konkurs pn.:"POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY"

W Zespole Szkół im ks. dra Jana Zwierza 11 grudnia 2014 roku został przeprowadzony po raz drugi etap szkolny ogólnopolskiego konkursu dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych  pod hasłem "Poznaj swoje prawa w pracy".
Celem konkursu jest popularyzowanie wiedzy dotyczącej przepisów prawa pracy wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

W konkursie uczestniczyło czternastu uczniów.

Klasę III TB reprezentowali:  Napora Agata, Czekajski Mateusz, Fryz Bartłomiej, Ptaszek Sławek.
Klasę III TFO reprezentowali: Kobos Arkadiusz, Kozek Kewin,
Klasę III TEH reprezentowali: Kaznecka Justyna, Klimek Justyna, Malska Joanna, Ocytko Adrianna, Pacocha Justyna, Siwiec Alicja, Świerad Klaudia, Partyka Wojciech.

Komisja w składzie:

Przewodniczący: mgr inż. Janina Barcińska
            Członkowie: mgr inż. Aldona Majewska-Dudek
                                 mgr inż. Agnieszka Róg
dokonała sprawdzenia prac i wyłoniła finalistów. Na pierwszym miejscu uklasował się Kewin Kozek uczeń klasy III TFO , drugie miejsce zajął Wojciech Partyka uczeń klasy III TEH, którzy reprezentowali Zespół Szkół 20 lutego 2015 r. w eliminacjach okręgowych  w Rzeszowie.

Uczniowie wykazali się bardzo dobrą znajomością zagadnień z zakresu prawa pracy jak również przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy.
Kewin Kozek uzyskał 32/35 punktów, natomiast Wojciech Partyka 29/35 punktów.

Organizatorzy konkursu pod hasłem "Poznaj swoje prawa w pracy" serdecznie gratulują reprezentantom naszej szkoły.

Opracowały:
mgr inż. Agnieszka Róg