Dzis jest 29.03.2024, imieniny Marka, Wiktoryny, Zenona
XXIV Rzeszowskie Dni Kultury Szkolne PDF Drukuj Email
czwartek, 01 grudnia 2016 20:33

XXIV Rzeszowskie Dni Kultury Szkolnej już za nami.

W tym roku w kolejnej edycji święta kultury szkolnej młodzież szkół ponadgimnazjalnych mogła zaprezentować wiele swoich umiejętności, występując w różnych zaproponowanych przez organizatorów kategoriach konkursowych, np. aktorskiej, dziennikarskiej, fotograficznej, tanecznej oraz muzycznej.

Uczniowie Zespołu Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach, jak co roku, podjęli wyzwanie i zaprezentowali się w konkursie muzycznym, do którego zostali zakwalifikowani, dzięki nadesłanym, wcześniej nagranym piosenkom - co już było ogromnym wyróżnieniem!  Swoim talentem dzielili się w tym roku: Adrian Książek oraz maturzyści, a jednocześnie „weterani” tego konkursu, Monika Zagaja oraz Przemek Siuta, którzy w ferworze maturalnych przygotowań znaleźli czas na nagrani wybranej piosenki w Centrum Edukacji Muzycznej „Music Team”. Następnie wybrani wzięli udział w występie na żywo podczas finału konkursu muzycznego, który odbył się w kinie „Zorza” 24.11.2016r.

Składamy serdeczne podziękowania za godne reprezentowanie szkoły w środowisku rzeszowskim oraz gratulacje.

Poprawiony: czwartek, 01 grudnia 2016 20:40