Dzis jest 19.04.2024, imieniny Alfa, Leonii, Tytusa
Wizyta na UR PDF Drukuj Email
wtorek, 25 kwietnia 2017 11:46

Dnia 7 kwietnia 2017 roku uczniowie klas IV TEM oraz III TE wzięli udział w zajęciach organizowanych przez Wydział Matematyczno-Przyrodniczy Uniwersytetu Rzeszowskiego. Tego dnia uczniowie szkół ponadgimnazjalnych uczestniczyli w wykładach, warsztatach i pokazach w laboratoriach naukowych. Koła Naukowe Studentów przeprowadziły pokazy i zaprezentowały wyniki swojej działalności.

tn_1
tn_2
tn_3
tn_4
tn_5

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział m.in. w warsztatach z matematyki, podczas których próbowali "uzależnić liczbę odbić w grze w bilard od wymiarów stołu". Uczestniczyli również w wykładzie dr B. Kwiatkowskiego "Obserwacja pakietów danych w sieciach komputerowych", a także w zajęciach w laboratorium mechatroniki.
W tym samym czasie grupa uczniów klasy IV TEM wzięła udział w konkursie organizowanym wspólnie z Polskim Towarzystwem Matematycznym "Pomysłowe URoki MATEMATYKI”.
Dzięki udziałowi w warsztatach młodzi ludzie poszerzyli swoją wiedzę i poznali możliwości nauki.

Opiekunowie: Ewa Lisak i Krzysztof Klimek

Poprawiony: wtorek, 25 kwietnia 2017 11:54