Dzis jest 28.03.2024, imieniny Anieli, Kasrota, Soni
Praca na wakacje PDF Drukuj Email
piątek, 01 grudnia 2017 11:49

OFERTA DLA UCZNIÓW/ STUDENTÓW/ABSOLWENTÓW:

Wszystkie stanowiska dla studentów pracujących w hotelach są płatne. Dla studentów, którzy mogą wyjechać na praktyki w miesiącach pomiędzy Majem a Październikiem, minimalnie na 3 – 4 miesiące oferujemy:

Cypr: 5.5 - 6 dni w tygodniu, 8 godz. dziennie, wynagrodzenie: 500€ - 800€ miesięcznie, darmowe zakwaterowanie oraz wyżywienie 3x dziennie, plus 250€-400€ bonus na koniec kontraktu tytułem pokrycia kaucji 195€ opłaconej przed wyjazdem oraz biletów lotniczych.

Grecja: 6 dni w tygodniu, 8 godz. dziennie, wynagrodzenie: 400€ - 650€ miesięcznie, darmowe zakwaterowanie oraz wyżywienie 3x dziennie, plus 150€-250€ bonus na koniec kontraktu na pokrycie kaucji 195€ opłaconej przed wyjazdem.

Portugalia:  5 dni w tygodniu, 8 godz. dziennie, wynagrodzenie: 200€ - 500€ miesięcznie, darmowe zakwaterowanie oraz wyżywienie 3x dziennie plus 150€-250€ bonus na koniec kontraktu na pokrycie kaucji 195€.

Hiszpania: 5 dni w tygodniu, 8 godz. dziennie, wynagrodzenie: 150€ - 350€ miesięcznie, darmowe zakwaterowanie oraz wyżywienie 3x dziennie

zobacz informator_1

informator_2

DOSTĘPNE STANOWISKA:

• Serwis (Bary, Restauracje)
  • Recepcja
  • Spa
  • Portier
  • Housekeeping
  • Pomoc Kuchenna.

Podczas sezonu jesienno- zimowego nasi partnerzy na Cyprze również akceptują uczniów/ studentów na praktyki oferując takie same warunki zatrudnienia jak napisano powyżej.
*** Kaucja zwrotna 195€ pobierana jest uczniom z pierwszego wynagrodzenia i oddawana wraz z ostatnim wynagrodzeniem na koniec praktyki. Kaucja pobierana jest w celu zapewnienia, że student będzie przestrzegał warunków umowy z hotelem oraz dotrzyma terminu zawartego porozumienia z pracodawcą.

Jana Kostiukova
Human Resources Advisor