Dzis jest 15.05.2024, imieniny Dionizego, Nadziei, Zofii
Moje Miasto, A W Nim... PDF Drukuj Email
poniedziałek, 08 grudnia 2008 10:15

Naszą Szkołę reprezentowali członkowie CRU pod opieką Pana Bogusława Krata. Wśród zaproszonych gości byli dyrektorzy szkół średnich na czele ze starostą powiatu ropczycko - sędziszowskiego, Panem Józefem Rojkiem. Gospodarze spotkania zadbali o dobrą atmosferę.

Zadaniem przybyłych uczniów była prezentacja swojego miasta. Specjalnie na tę okazję, przygotowaliśmy krótki film o Ropczycach.

Następnie odbył się konkurs muzyczny. Nasz kolega, Dominik Chmiel, zaśpiewał wszystkim skoczną piosenkę, na temat obwodnicy w Ropczycach, czym rozbawił zgromadzonych gości.
Kolejną konkurencją był "KONKURS PLASTYCZNY". Za zadanie mieliśmy uwidocznić na papierze sytuację jaka panuje między Ropczycami a Sędziszowem. Pomysłów nie brakowało. Ostatecznie najlepsi okazali się uczniowie Liceum Ogólnokształcącego

z Ropczyc, wygrywając z innymi szkołami tylko jednym głosem.

Na koniec, organizatorzy spotkania podziękowali wszystkim za przybycie.

My również dziękujemy, za mile spędzony czas. Oby więcej takich spotkań.

CRU

Prezentacja Ropczyc wykonana przez KarolinÄ™ DÄ…browskÄ… - pobierz wtyczkÄ™:

Poprawiony: piÄ…tek, 09 stycznia 2009 13:41

Dzisiaj mamy: