Dzis jest 28.03.2024, imieniny Anieli, Kasrota, Soni
Program Zjazdu PDF Drukuj Email
niedziela, 14 grudnia 2008 18:59

Program obchodów przedstawia się następująco:

Godz. 8.00 – 14.00

• Rejestracja uczestników Zjazdu, odbiór identyfikatorów, monografii, okolicznościowych pamiątek, biletów wstępu na posiłek i bal. Miejsce rejestracji: hol główny hali widowiskowo – sportowej przy Zespole Szkół.

Godz. 9.00 – 10.15

• Uroczysta msza św. w kościele farnym p.w. Przemienienia Pańskiego w Ropczycach.

Godz. 10.15

• Przejście uczestników Zjazdu ulicami miasta do hali widowiskowo-sportowej w Ropczycach.
  • Odwiedzenie cmentarza (delegacja młodzieży i Absolwentów), złożenie kwiatów i zapalenie zniczy na grobie patrona - ks. dra Jana Zwierza, na grobach nauczycieli, pracowników szkoły i absolwentów oraz złożenie kwiatów pod tablicą pamiątkową w Zespole Szkół.

Godz. 11.00 – 14.00

• Uroczysta akademia w hali widowiskowo-sportowej w Ropczycach (wystąpienie Dyrektora Zespołu Szkół, wystąpienia Gości i Absolwentów, część artystyczna).

Godz. 14.00 – 16.00

• Ciepły posiłek w restauracji „Słoneczna” w Ropczycach, ul. Rynek 1.

Godz. 14.00 – 17.00

• Zwiedzanie szkoły.
  • Spotkania poszczególnych roczników Absolwentów w klasach lekcyjnych lub na hali.
  • Spotkania indywidualne.

Godz. 17.00

• Przejazd autobusem szkolnym (parking przed halą widowiskowo-sportową) do sali bankietowej „Sędzisz” w Sędziszowie Młp.

Godz. 18.00

• Bal Absolwentów z okazji 65-lecia Zespołu Szkół w sali bankietowej „Sędzisz” w Sędziszowie Młp. przy ul. Fabrycznej 11 (obok Fabryki Mebli).

Dla Absolwentów przyjeżdżających z daleka istnieje możliwość noclegu, do zamówienia we własnym zakresie. Podajemy adresy i kontakt:

• Sędziszów Młp. - Hotel „Jartel”, ul. 3-go Maja 47 (10 minut pieszo od sali bankietowej),
    tel. (0-17) 222 64 42, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ,
    strona internetowa: www.jartel.prv.pl
  • Ropczyce – Motel „Super 6”, ul. W. Witosa 10,
    tel. (0-17) 221 82 43, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ,
    strona internetowa: www.super6.prv.pl

Zapraszamy!