Dzis jest 18.04.2024, imieniny Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy
Szkoły przyszłości PDF Drukuj Email
piątek, 07 maja 2021 17:45

Czwarta audycja z cyklu „Szkoły przyszłości” została poświęcona Zespołowi Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach.

Gośćmi redaktor Małgorzaty Oczoś- Błądzińskiej byli pan Mariusz Pilch- Dyrektor naczelny Zespołu Szkół, pan Tomasz Wojnarowski- Wicedyrektor szkoły oraz pani Bernadeta Frysztak- Wicestarosta Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego.
W audycji Dyrekcja zaprezentowała kierunki kształcenia oraz możliwości rozwoju w Zespole Szkół im. ks. dra Jana Zwierza, a także przedstawiła główne atuty naszej szkoły. Przedstawiciele szkoły wspomnieli również o kluczowych wartościach Zespołu Szkół i bogatej infrastrukturze, która tworzy największą w powiecie szkołę.
Pani Wicestarosta zaprezentowała efekty realizacji rozmaitych projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w placówkach edukacyjnych powiatu, a także podsumowała cały cykl audycji o szkołach w Powiecie Ropczycko-Sędziszowskim.

Audycji można posłuchać na antenie Radia VIA (103,8 FM) lub na stronie internetowej:

wAR07r0tSX1Do6bHEHEcSfMu3zWLhXWPNXDEnDjUBCik1M6jw_ge2cuRokzg

Poprawiony: poniedziałek, 17 maja 2021 12:06