Dzis jest 28.09.2023, imieniny Libuszy, Wacławy, Wacława
advert 1
advert 2
advert 3
Konkurs matematyczny Kangur PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 27 marca 2022 16:42


W dniu 17 marca w ZS odbył się konkurs matematyczny Kangur, który zoorganizowały: p. E. Lisak, p. M. Pazdan, p. N. Frużyńska- Kozek. Na auli 35 uczestników klas od 1-3 zmierzyło się z testem składającym się z 30 zadań. Wypełnione karty odpowiedzi zostały przesłane do Komisji w Rzeszowie. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i czekamy na wyniki testu, które organizator zobowiązał się przesłać w maju.


Poprawiony: niedziela, 27 marca 2022 16:46
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 86 gości 

Pracownie w ZS