Dzis jest 29.03.2024, imieniny Marka, Wiktoryny, Zenona
„Poznaj swoje prawa pracy” PDF Drukuj Email
niedziela, 27 marca 2022 16:49

BRAWA DLA NASZEJ IZABELI

25 marca 2022 r. w Zespole Szkół Nr 2 im. Tadeusza Rejtana w Rzeszowie odbył się regionalny etap Ogólnopolskiego Konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”, w ramach programu edukacyjnego „Kultura bezpieczeństwa” organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy.

Celem konkursu jest popularyzowanie wiedzy dotyczącej ochrony pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy, legalności zatrudnienia oraz innej pracy zarobkowej.
II etap zmagań, to test wielokrotnego wyboru składający się z 35 pytań obejmujący bardzo trudne zagadnienia z zakresu praw i obowiązków pracodawcy i pracownika, ubezpieczeń społecznych, wynagrodzeń i wielu innych.

W tegorocznej, IX edycji naszą szkołę reprezentowała Izabela Ozga z klasy III technikum ekonomicznego.
Zespół Szkół im. ks. dra Jana Zwierza znowu górą, Iza była bezkonkurencyjna. Pokonała prawie 60 uczestników reprezentujących szkoły ponadpodstawowe i ponadgimnazjalne z całego podkarpacia.
W etapie wojewódzkim była najlepsza ale to nie koniec jej pracy. Czekają ją teraz najtrudniejsze zmagania, w Warszawie, podczas etapu centralnego.
Oczywiście kibicujemy Izie i życzymy powodzenia.

tn_1
tn_2