Dzis jest 28.03.2024, imieniny Anieli, Kasrota, Soni
Piknik rodzinny w Pustkowie PDF Drukuj Email
sobota, 10 września 2022 17:53
„Mundurówki” na pikniku rodzinnym w Pustyni

W ramach współpracy Zespołu Szkół z Zakładem Karnym w Dębicy, 3. września przedstawiciele klas mundurowych byli gośćmi na II Turnieju Dębickich Służb Mundurowych i Samorządowców w piłce nożnej rozgrywanym o puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Rzeszowie. Nad imprezą, która odbywała się na obiekcie sportowym w Pustyni, honorowy patronat objął Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości, dr hab. Marcin Warchoł. Nasi uczniowie wzięli udział w integracyjnym pikniku rodzinnym, podczas którego mieli możliwość wymiany doświadczeń z uczniami Liceum Mundurowego w Pilźnie, a także mogli obserwować pokazy sprzętu przygotowane przez zaproszone jednostki służb mundurowych.

W tym roku planujemy wiele działań w ramach porozumienia z dębicką służbą więzienną. Czekamy na nowe doświadczenia.

zobzcz zdjęcia z tej imprezy