Dzis jest 28.03.2024, imieniny Anieli, Kasrota, Soni
Szkoła z POWERem i ERASMUSem! PDF Drukuj Email
środa, 19 października 2022 13:21

Szkoła z POWERem i ERASMUSem!

W naszej szkole zapanowała znów atmosfera wakacyjna, a wszystko za sprawą realizowanych projektów POWER VET Poszerzaj horyzonty zawodowe w projekcie Erasmus+ i Erasmus+ Empower your future through Erasmus+ work experience, Digital Mentor Power.

Uczestnicy projektów spotkali się ze społecznością szkolną oraz uczniami szkół podstawowych powiatu ropczycko-sędziszowskiego. Na spotkaniu obecni byli Dyrekcja Zespołu Szkół, przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Ropczycach oraz partnerzy szkoły z firmy DANMAR, specjalizującej się w realizacji projektów unijnych.

W miłej atmosferze uczestnicy mobilności prezentowali rezultaty projektów. Opowiadali o nabytych umiejętnościach, kompetencjach zawodowych oraz doświadczeniu, które zdobyli podczas praktyk zagranicznych związanych z kierunkiem kształcenia. Dodatkowym atutem były filmy przygotowane przez uczestników prezentujące formy spędzania czasu wolnego. Relacje i wspomnienia uczniów zaciekawiły uczestników spotkania, a prezentowane materiały przeniosły nas na chwilę w gorący klimat Hiszpanii do pięknych miast Andaluzji.

tn_1
tn_2
tn_3
tn_4
tn_5
tn_6
tn_7
tn_8
tn_9

Goście zostali również zapoznani z nowym projektem Digital Mentor Power realizowanym przez Zespół Szkół, skierowanym dla nauczycieli w celu zwiększenia kompetencji cyfrowych.

J.Doroba i A. Kasprzyk

Poprawiony: środa, 19 października 2022 13:29