Dzis jest 30.11.2023, imieniny Andrzeja, Maury, Ondraszka
advert 1
advert 2
advert 3
Dzień Życzliwości PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 22 listopada 2022 18:57


18 listopada 2022r. po raz kolejny obchodziliśmy Szkolny Dzień Życzliwości. Był to dzień wyjątkowy; pełen uśmiechów, miłych słów, gestów, pozytywnych emocji i obfitował w różne atrakcje.
Nasza szkoła została udekorowana na żółto balonami. Wchodząc rano do szkoły, każdy otrzymał naklejkę z uśmiechniętą buźką na dobry dzień oraz miłe pozdrowienie.
Cała społeczność szkolna swoją radość, entuzjazm postanowiła wyrazić poprzez żółte akcenty w ubiorze. Życzliwi nauczyciele zwolnili uczniów w żółtych ubraniach z odpytywania.

Na auli szkolnej klasy pierwsze wzięły udział w programie artystycznym promującym bycie życzliwym i pomaganie innym.

 

tn_1
tn_10
tn_11
tn_12
tn_13
tn_14
tn_2
tn_3
tn_4
tn_5
tn_6
tn_7
tn_8
tn_9
01/14 

Na program ten złożyły się m.in. piosenki w wykonaniu uczniów naszej szkoły, filmiki, wiersze autorstwa naszych uczniów oraz cytaty słynnych ludzi. Była to cenna lekcja wrażliwości na drugiego człowieka.
Przedstawienie przygotowali: Natalia Saj, Julia Giełdon i Jakub Oleś (kl.4 EK), Jakub Mech (kl.3 PR), Paulina Noga (1 EK), Katarzyna Walczyk i Karolina Stanek (4 TBF), Julia Sobusik (kl.1 OH), Konrad Kujda (kl. 4 HM) oraz Szczepan Czapor (kl.4 TE). O stronę techniczną zadbali: Andrzej Czyż (kl.4 HM) i pan Dariusz Siwiec, zaś nad „całością” czuwały panie Anna Gamracka i Anita Bieniasz.
Pamiętajmy, że bycie życzliwym i uprzejmym nic nie kosztuje, a sprawia wiele radości i uśmiechu nie tylko nam, ale i osobom przebywającym w naszym towarzystwie.
Bądźmy życzliwi na co dzień!!!


Poprawiony: wtorek, 22 listopada 2022 19:15
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 176 gości 

Pracownie w ZS