Dzis jest 14.04.2024, imieniny Bernarda, Martyny, Waleriana
advert 1
advert 2
advert 3
Spotkanie z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 30 marca 2023 10:14

W dniu 30.03.2023 klasy 3 i 4 PW miały możliwość spotkania się z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach. Spotkanie miało na celu przybliżenie młodzieży zawodu policjanta oraz kryteriów jakie należy spełnić aby podjąć pracę w policji.


Największe zainteresowanie wzbudziły prezentowane techniki kryminalistyczne oraz informacje o pracy techników policyjnych. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się w praktyce ze sposobami pobierania śladów daktyloskopijnych oraz materiału DNA.


Dzięki temu spotkaniu uczniowie stwierdzili, że zawód policjanta jest bardzo ciekawą alternatywą dla tegorocznych maturzystów klasy mundurowej, którzy stoją przed wyborem ścieżki zawodowej.


Agnieszka Kasprzyk

Poprawiony: czwartek, 30 marca 2023 10:28
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 189 gości 

Pracownie w ZS