Dzis jest 28.05.2024, imieniny Augustyna, Ingi, Jaromira
advert 1
advert 2
advert 3
Konkurs Czytania Tekstów Niemieckich PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 23 kwietnia 2023 16:26

W dniu 20.02.2023 w Zespole Szkół odbył się Konkurs Czytania Tekstów Niemieckich. Do konkursu przystąpiło 10 uczniów. Uczniowie otrzymali wcześniej trzy teksty i ćwiczyli ich poprawne czytanie pod opieką nauczycieli języka niemieckiego. Podczas konkursu uczniowie losowali jeden z opracowanych tekstów a następnie czytali go głośno, starając się o poprawność wymowy i intonacji. Mimo wyrównanego poziomu konkursu zdecydowanie najlepsza okazała się Olivia Muzyk z klasy 2PW4, zajmując pierwsze miejsce.


Pozostałe lokaty zajęły:

Karolina Sobusik kl. II LG – II miejsce

Martyna Cieśla kl. III LG - III miejsce
Beata Pociask kl. 3 EK - III miejsce


Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody, natomiast wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni oceną z języka niemieckiego z udział w konkursie. Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Konkursu w przyszłym roku.Organizatorzy:
Anna Gamracka
Ilona Majka
Ewa Wilczyńska-Styś

Poprawiony: niedziela, 23 kwietnia 2023 16:33
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 149 gości 

Pracownie w ZS