Dzis jest 28.05.2024, imieniny Augustyna, Ingi, Jaromira
advert 1
advert 2
advert 3
Kurs barmański PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 15 maja 2023 18:41

Uczymy się od najlepszych- kurs barmański.

 

Uczniowie Zespołu Szkół ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach uczestniczyli w kolejnym certyfikowanym kursie barmańskim przeprowadzonym przez firmę „Savle Professional”.
Celem kursu było zdobycie kwalifikacji w  branży barmańskiej, przekazanie wiedzy teoretycznej i praktycznej  i zachęcenie  młodzieży do  zdobywania  nowych umiejętności, które mogą w przyszłości  pomóc w znalezieniu  ciekawej pracy. Młodzież zapoznała się z kwalifikacjami, obowiązkami i specyfiką pracy barmana a także nabyła umiejętność wykonywania i podawania drinków. Uczniowie pod czujnym okiem wykwalifikowanych barmanów pana Przemysława Sowińskiego oraz Bartosz Łaby nauczyli się przygotowywać kolorowe napoje alkoholowe. Każdy uczestnik szkolenia dzięki tym zajęciom miał okazję poczuć się jak prawdziwy barman. Serdecznie gratulujemy zdobycia nowych umiejętności

tn_20_wynik
tn_21_wynik
tn_22_wynik
tn_23_wynik
tn_24_wynik
tn_25_wynik
tn_26_wynik
tn_27_wynik
tn_28_wynik
1/9 


Kurs został zorganizowany przez nauczycielkę przedmiotów zawodowych hotelarskich Urszulę Pająk.

Poprawiony: poniedziałek, 15 maja 2023 18:46
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 137 gości 

Pracownie w ZS