Dzis jest 30.11.2023, imieniny Andrzeja, Maury, Ondraszka
advert 1
advert 2
advert 3
Narodowe czytanie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 18 listopada 2023 13:36


Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza szkoła otrzymała imienne podziękowania, od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, za udział w 12. edycji Narodowego Czytania. Dodatkowo, wraz z listem został przekazany okolicznościowy egzemplarz powieści Elizy Orzeszkowej „Nad Niemnem”, wzbogacony pięknymi ilustracjami, które powstały specjalnie na tegoroczne Narodowe Czytanie z pamiątkowym wpisem Pary Prezydenckiej.

#narodoweczytanie #ElizaOrzeszkowa #NadNiemnemPoprawiony: sobota, 18 listopada 2023 13:46
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 182 gości 

Pracownie w ZS