Dzis jest 04.03.2024, imieniny Adrianny, Kazimierza, Wacława
advert 1
advert 2
advert 3
Współpraca z Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną w Ropczycach. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 29 listopada 2023 09:09

Współpraca z Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną w Ropczycach.


17 listopada 2023 roku, Uczniowie klasy 1LH wraz z Opiekunami uczestniczyli w wykładzie „OJCOWIE NIEPODLEGŁOŚCI współtwórcy odrodzonej Rzeczypospolitej”. Prelegentem był starszy specjalista IPN w Rzeszowie dr Jacek Magdoń. Zebrani usłyszeli ciekawe biografię wybitnych Patriotów m.in. Józefa Piłsudskiego, Romana Dmowskiego, Ignacego Paderewskiego, Wincentego Witosa. Po spotkaniu uczniowie mogli obejrzeć ekspozycję tematyczną „Ropczyce Niepodległej”, Wszyscy z dużym zainteresowaniem wysłuchali wykładu. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i możliwość uczestnictwa w „żywej lekcji” historii.


Poprawiony: środa, 29 listopada 2023 09:23
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 88 gości 

Pracownie w ZS