Dzis jest 04.03.2024, imieniny Adrianny, Kazimierza, Wacława
advert 1
advert 2
advert 3
„SZEPTANE” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 29 listopada 2023 10:12

Paweł Beręsewicz
„SZEPTANE”

Czy kłamstwo w internecie boli mniej niż to w rzeczywistości?
Finał Ligi Mistrzów ma zostać rozegrany na Stadionie Narodowym w Warszawie! Filip i jego kumple z liceum są bardzo zmotywowani, żeby zdobyć potrzebne pieniądze i wziąć udział w losowaniu biletów. Wstawanie przed piątą i wciskanie ulotek zaspanym przechodniom? Żaden problem! Tworzenie wpisów zachwalających produkty w internecie? Bułka z masłem! Oszczędności szybko się powiększają, ale pojawiają się też nowe problemy, które mogą zagrozić przyjaźni między chłopakami…
Najnowsza książka nagradzanego i lubianego przez czytelników Pawła Beręsewicza o dylematach współczesnych nastolatków i zagrożeniach wirtualnego świata.

Powyższy opis pochodzi od Wydawcy.

Poprawiony: środa, 29 listopada 2023 10:15