Dzis jest 04.05.2024, imieniny Floriana, Michała, Moniki
Rozstrzygnięcie konkursów PDF Drukuj Email
wtorek, 05 grudnia 2023 12:13

Rozstrzygnięcie konkursów pt. „Z książką w kadrze” oraz „Okładka ulubionej książki w kolażu”.

Biblioteka szkolna, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025, zorganizowała dla swoich Czytelników dwa konkursy; plastyczny oraz fotograficzny: „Z książką w kadrze" oraz dla Uczniów klas pierwszych „Okładka ulubionej książki w kolażu”. Tą niekonwencjonalną formę promocji czytelnictwa, biblioteka wykorzystała do wzbudzenia zainteresowania zbiorami bibliotecznymi, rozwijania wyobraźni i kreatywności oraz propagowania sztuki fotograficznej i plastycznej wśród Uczniów. Wszystkie fotografie i kolaże były niezwykle ciekawe, i bardzo pomysłowe.
Po obejrzeniu wszystkich prac Komisja Konkursowa wyłoniła następujących zwycięzców:

W czwartek, 30 listopada 2023 r. miało miejsce wręczenie nagród.

„Z książką w kadrze”

1. miejsce ex aequo – klasa 2PR, klasa 4FH
  2. miejsce ex aequo- klasa 1EK, klasa 4LG
  3. miejsce ex aequo- klasa 2F, 3RBM

wyróżnienia: klasa 1LH, 2LGF, 4BM

„Okładka ulubionej książki w kolażu”

1. miejsce- Lena Świętoń, Karolina Rachwał (klasa 1F)
  2. miejsce- Krystian Gdowik, Kacper Kruczek (klasa 1LH)
  3. miejsce ex aequo- Klara Pawłowska (klasa 1OPW), Bartłomiej Charchut, Maciej Marć (klasa 1LG)

wyróżnienia: Maciej Opławski, Vitalii Ruzhytski (klasa 1M), Aleksandra Oleś, Fabian Bochenek (klasa 1PR)

Nagrody książkowe zostały zakupione w ramach NPRCz, natomiast vouchery do pizzerii ufundowała Rada Rodziców, jeden kupon podarował właściciel lokalu gastronomicznego .
Zapraszamy do obejrzenia galerii prac konkursowych, dostępnych holu budynku A.

tn_1
tn_2