Dzis jest 04.05.2024, imieniny Floriana, Michała, Moniki
Seria Students PDF Drukuj Email
czwartek, 14 marca 2024 08:23

Seria Students Aleksandry Negrońskiej - bestseller polskiego Young Adult!

Jeśli podobał Ci się cykl powieści “Friends”, z pewnością ucieszy Cię wiadomość, że Ola Negrońska nie obniża lotów: książki z serii “Students” także należą do tych nieodkładalnych! Poznaj historię Rosie i Lily - bliźniaczek rozdzielonych przed ośmioma laty, wspólnie wkraczających w dorosłe życie ze wszystkimi towarzyszącymi mu dylematami i emocjami. Seria łączy elementy romansu z motywem love-hate i powieści obyczajowej; lekkie pióro autorki sprawia, że lektura jest prawdziwą przyjemnością.
“Students”: Aleksandra Negrońska o sile miłości i rodzinnych więzi
Pierwszy tom serii, “Clone”, przybliża czytelniczkom postać dziewiętnastoletniej Rosanny Denise, która przenosi się z USA na studia do angielskiego Leeds. Na kampusie mieszkają już jej siostra i przyrodni brat. Lily i Alex brylują w towarzystwie - a grono ich znajomych to dzieci wpływowych, zamożnych ludzi.
Rosie, początkowo zdystansowana, z biegiem czasu znajduje wśród nich bratnie dusze. Jedyną zadrą w jej sercu jest Zayden, chłopak Lily. Jego obcesowość i arogancja doprowadzają Rosie do szewskiej pasji - a jednocześnie przyciągają jak magnes: między dwójką wrogów rodzi się uczucie, któremu coraz trudniej się oprzeć…
Jeśli chcesz wiedzieć, jak potoczą się losy trójki bohaterów, sięgnij po kolejne książki: “Different”, “Identical” i najnowszą pozycję z serii “Students” - “Unique”.

Opis pochodzi od wydawcy!

Wszystkie powieści znajdziesz w naszej bibliotece!

Poprawiony: czwartek, 14 marca 2024 08:31