Dzis jest 28.05.2024, imieniny Augustyna, Ingi, Jaromira
advert 1
advert 2
advert 3
Pożegnanie maturzystów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 30 kwietnia 2024 12:13

Uroczyste pożegnanie maturzystów 2023/2024

 

26 kwietnia 2024 roku w Zespole Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach odbyło się uroczyste pożegnanie maturzystów. O godzinie 8:00 w kościele Parafialnym w Ropczycach odprawiona została koncelebrowana Msza Święta w intencji Uczniów, Nauczycieli i Pracowników Oświaty. Następnie, uroczystość przeniosła się na aulę Zespołu Szkół. Spotkanie rozpoczęło się od wprowadzenia Sztandaru Szkoły i odśpiewania Hymnu. Podczas uroczystości Dyrektor Szkoły Mariusz Pilch, powitał wszystkich zgromadzonych oraz przedstawicieli: Służb, Instytucji i Firm, które na co dzień współpracują i wspierają Szkołę. Wśród zaproszonych Gości znaleźli się: Proboszcz parafii pw Przemienienia Pańskiego ks. Ryszard Polański, komendant Komendy Powiatowej Policji mł. insp. Roman Zawiślak, Komendant Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Łukasz Szopa, Pan Marcin Ortyl - Członek Zarządu Banku Spółdzielczego w Ropczycach, Pani Dyrektor Dagmara Szyler przedstawiciel Firmy SafranTransmission Systems Poland, Pan Grzegorz Inglot dyrektor zarządzający Firmy Aero Gearbox Internatinal wraz z paniami Agnieszką Socha i Gabrielą Filipek, Pani Natalia Szewc i Pani Karolina Darłak przedstawiciele Firmy Zakłady Magnezytowe „Ropczyce” S.A.

 

tn_zr-113
tn_zr-116
tn_zr-124
tn_zr-13
tn_zr-131
tn_zr-135
tn_zr-138
tn_zr-142
tn_zr-148
tn_zr-16
tn_zr-17
tn_zr-19
tn_zr-21
tn_zr-26
tn_zr-30
tn_zr-35
tn_zr-40
tn_zr-44
tn_zr-48
tn_zr-5
tn_zr-54
tn_zr-71
tn_zr-78
tn_zr-83
tn_zr-94
01/25 


Pan Dyrektor w swoim przemówieniu podsumował ostatnie kilka lat spędzonych w szkole, podkereślając rolę tworzenia szkolnej rodziny w przyszłości absolwentów. Głos zabrali również Probosz parafii pw Przemienienia Pańskiego ks. Ryszard Polański, Pani Dyrektor Dagmara Szyler, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Aneta Dylska, Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Franciszek Kot, którzy skierowali do absolwentów dużo ciepłych słów i życzyli powadzenia zarówno na maturze, jak i w nowym dorosłym życiu. Po przemówieniach nastąpiło wyprowadzenie Sztandaru Szkoły. Następnie odbyła się część artystyczna, podczas której przedstawiciele maturzystów Patrycja KumanDominik Niewiadomski skierowali słowa podziękowania Dyrekcji, wychowawcom i nauczycielom, a ich młodsi koledzy uświetnili uroczystość śpiewem. Po części artystycznej Dyrektor Szkoły wraz z wychowawcami wręczyli świadectwa z wyróżnieniem, nagrodzeni zostali również absolwenci, którzy włączali się w działalność wolotariacką w SKC, artystyczną w Teatrze 3D, byli najlepszymi czytelnikami, czy w inny sposób promowali dobre imię szkoły. Wszyscy nagrodzeni otrzymali cenne nagrody ufundowane przez: Bank Spółdzielczy w Ropczycach, Firmę SafranTransmission Systems Poland, Firmę Aero Gearbox Internatinal Poland, Zakłady Magnezytowe „Ropczyce” S.A., Firmę Comax w Ropczycach, sklep Refree w Ropczycach, Sklep Motoryzacyjny – MotoMucha Ropczyce, Firmę INVEST Sp. z o.o..


Po wręczeniu nagród zrobiono pamiątkowe zdjęcie i absolwenci udali się na spotkanie z wychowawcami w klasach.


Poprawiony: środa, 01 maja 2024 19:19
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 134 gości 

Pracownie w ZS