Dzis jest 14.07.2024, imieniny Kamili, Kamila, Marcelego
advert 1
advert 2
advert 3
Dofinansowanie z WFOŚiGW PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 26 maja 2024 11:43


Zespół Szkół w Ropczycach otrzymał dofinansowanie z WFOŚiGW

 

Zespół Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach otrzymał dofinansowanie w ramach naboru Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej część 2) Fundusz Ekologii finansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie na realizację zadania pn.: „Warsztaty ekologiczne w Zwierzu - Zespół Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach”. Projekt obejmuje w swej treści zaplanowanie i przeprowadzenie seminariów, warsztatów i konkursów o tematyce ekologicznej oraz doposażenie istniejącego zaplecza technicznego w środki dydaktyczne, umożliwiające jego realizację. Zasadniczym celem projektu jest propagowanie wiedzy z zakresu ekologii i ochrony środowiska wśród młodzieży. Całkowita wartość projektu wynosi 11 300,00 zł.

Poprawiony: niedziela, 26 maja 2024 11:50
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości 

Pracownie w ZS