Dzis jest 25.06.2024, imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma
advert 1
advert 2
advert 3
„Dzień Sportu w Zwierzu”. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 27 maja 2024 10:39

W dniu 24.05.2024r. obył się „Dzień Sportu w Zwierzu”.
Było to wydarzenie podczas, którego zbierane były pieniądze dla naszej uczennicy, która zmaga się z poważną chorobą.


 

Komisja Nauczycieli Wychowania Fizycznego dziękuje nauczycielom, którzy pomagali w organizacji wydarzenia:

 

  • Maria Grzesiak – zaprojektowanie dyplomów
  • Dariusz Siwiec – konferansjerka
  • Agnieszka Opławska i Urszula Pająk – organizacja i prowadzenie loterii fantowej i stoiska ze słodkościami, podczas której zebrano około 1.000,00 zł
  • Rafał Wojnarowski – nagrywanie wideo
  • Dziękujemy również Fundacji Magnezyty za przekazanie fantów na licytację.
  • Pani Karolina Darłak również jako osoba prywatna przekazała kilka gadżetów.


SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA UDZIAŁ W WYDARZENIU
 

tn_IMG-20240524-WA0000
tn_IMG-20240524-WA0001
tn_IMG-20240524-WA0002
tn_IMG-20240524-WA0003
tn_IMG-20240524-WA0004
tn_IMG-20240524-WA0005
tn_IMG-20240524-WA0006
tn_IMG-20240524-WA0007
tn_IMG-20240524-WA0008
tn_IMG-20240524-WA0009
tn_IMG-20240524-WA0010
tn_IMG-20240524-WA0011
tn_IMG-20240524-WA0012
tn_IMG-20240524-WA0013
tn_IMG-20240524-WA0014
tn_IMG-20240524-WA0015
tn_IMG-20240524-WA0016
tn_IMG-20240524-WA0017
tn_IMG-20240524-WA0018
tn_IMG-20240524-WA0019
tn_IMG-20240524-WA0020
tn_IMG-20240524-WA0021
tn_IMG-20240524-WA0022
tn_IMG-20240524-WA0023
tn_IMG-20240524-WA0024
tn_IMG-20240524-WA0025
tn_IMG-20240524-WA0026
tn_IMG-20240524-WA0027
tn_IMG-20240524-WA0028
tn_IMG-20240524-WA0029
tn_IMG-20240524-WA0030
tn_IMG-20240524-WA0031
tn_IMG-20240524-WA0032
tn_IMG-20240524-WA0033
tn_IMG-20240524-WA0034
tn_IMG-20240524-WA0035
tn_IMG-20240524-WA0036
tn_IMG-20240524-WA0037
tn_IMG-20240524-WA0046
tn_IMG-20240524-WA0049
tn_IMG-20240524-WA0050
tn_IMG-20240524-WA0051
tn_IMG-20240524-WA0052
tn_IMG-20240524-WA0053
tn_IMG-20240524-WA0055
tn_IMG-20240524-WA0060
tn_IMG-20240524-WA0061
tn_IMG-20240524-WA0062
tn_IMG-20240524-WA0063
tn_IMG-20240524-WA0064
tn_IMG_20240524_091935-EFFECTS
tn_IMG_20240524_112830
tn_IMG_20240524_112833
tn_IMG_20240524_120549
tn_IMG_20240524_121102
tn_IMG_20240524_121104
tn_IMG_20240524_121111
tn_IMG_20240524_121245
01/58 


PIŁKA NOŻNA
Od rana nasi uczniowie rywalizowali w różnych dyscyplinach.
O godz. 9:00 – Uczniowie naszej Klasy Sportowej – Piłkarze rozgrywali mecz z SMS Igloopol Dębica.
Wynik:

Klasa Sportowa ZS – 6:8 SMS Igloopol Dębica


LEKKOATLETYKA
O godzinie 10:30 na obiektach zewnętrznych rywalizowali uczniowie naszej szkoły z LO Ropczyce w zawodach lekkoatletycznych.


Wyniki:
SKOK W DAL
Chłopcy:

1. Kulig Michał – LO Ropczyce – 4 pkt
2. Piecuch Mariusz – ZS Ropczyce – 3 pkt
3. Marciniec Albert – ZS Ropczyce – 2 pkt

Dziewczyny:

1. Gajowska Klaudia – ZS Ropczyce – 4 pkt
2. Dłużeń Antonina – LO Ropczyce – 3 pkt
3. Róg Wiktoria – ZS Ropczyce – 2 pkt
4. Naja Zuzanna – LO Ropczyce – 1 pkt


BIEG NA 60M
Chłopcy:

1. Kulig Michał - LO Ropczyce – 4 pkt
2. Wolak Bartłomiej – ZS Ropczyce – 3 pkt
3. Piwowar Karol – ZS Ropczyce – 2 pkt
4. Andreasik Krystian – LO Ropczyce – 1 pkt

Dziewczyny:

1. Naja Zuzanna – LO Ropczyce – 4 pkt

2. Kaya Kwaśny – ZS Ropczyce – 3 pkt
3. Nikola Zagórska – ZS Ropczyce – 2 pkt
4. Sado Aleksandra – LO Ropczyce - 1 pkt


BIEG NA 400m - sztafeta
Dziewczyny:

1. ZS Ropczyce – 2 pkt

2. LO Ropczyce – 1 pkt

Chłopcy:

1. ZS Ropczyce – 2 pkt
2. LO Ropczyce – 1 pkt


MIX – SZTAFETA 4 X 200m (2 chłopców + 2 dziewczyny)

1. ZS Ropczyce – 2 pkt

2. LO Ropczyce -1 pkt


WYNIKI KOŃCOWE LEKKOATLETYKI:

1. ZS ROPCZYCE – 27 PKT
2. LO ROPCZYCE – 20 PKT


SIATKÓWKA
O godzinie 10:30 rozgrywany był również mecz siatkarski pomiędzy naszą szkołą i LO Ropczyce chłopców.

Wynik:

ZS Ropczyce – 1:2 LO Ropczyce



PIŁKA NOŻNA

O godzinie 12:00 odbył się również mecz pomiędzy Nauczycielami a uczniami naszej szkoły.


Minimalnie lepsi okazali się uczniowie, którzy zwyciężyli dopiero serii rzutów karnych.

Skład reprezentacji ZS Ropczyce nauczycieli:

1. Tomasz Wójcik
2. Ks. Jerzy Maciąg
3. Dariusz Siwiec
4. Grzegorz Kopala
5. Przemysław Nalepka
6. Arkadiusz Siuta
7. Robert Raś


WYNIK:

Nauczyciele ZS 5 : 5 (k. 6:7) Uczniowie ZS


 

Wydarzenie zorganizowali nauczyciele z Komisji Wychowania Fizycznego.


Poprawiony: poniedziałek, 27 maja 2024 17:49
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 189 gości 

Pracownie w ZS