Dzis jest 14.07.2024, imieniny Kamili, Kamila, Marcelego
advert 1
advert 2
advert 3
Nagroda dla najlepszego absolwenta PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 10 lipca 2024 13:34

Nagroda dla najlepszego absolwenta

 

Tegoroczny absolwent technikum ekonomicznego w Zespole Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach odebrał z rąk dyrektora szkoły Pana Mariusza Pilcha nagrodę za wyniki w nauce, bardzo dobrze zdany egzamin maturalny oraz egzaminy zawodowe. Uczeń Jakub Podjasek uzyskał ze wszystkich egzaminów obowiązkowych średni wynik 92,6%. Sponsor ufundował sprzęt komputerowy w postaci laptopa, słuchawek, dysku przenośnego oraz myszki za ponad 7 800 zł z przeznaczeniem na nagrodę dla ucznia naszej szkoły.


czytaj całość


Poprawiony: środa, 10 lipca 2024 13:49
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości 

Pracownie w ZS