Dzis jest 11.06.2026, imieniny Barnaby, Benedykta, Flory
advert 1
advert 2
advert 3

Sport i rekreacja

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj4207
mod_vvisit_counterWczoraj6292
mod_vvisit_counterW tym tygodniu22965
mod_vvisit_counterW tym miesiącu55624
mod_vvisit_counterLicznik20065793
Pamiętamy o tych, którzy odeszli... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 31 października 2025 12:13

Pamiętamy o tych, którzy odeszli...

 

W przeddzień Święta Zmarłych uczniowie klasy mundurowej 3OPW oddali hołd poległym oficerom i żołnierzom, którzy zginęli podczas bombardowania Ropczyc w czasie II wojny światowej.
Odwiedzili również grób patrona naszej szkoły ks. dra Jana Zwierza.


Zapalono znicze, złożono wiązanki i w chwili zadumy uczczono pamięć tych, którzy odeszli.

Człowiek żyje tak długo, jak długo trwa pamięć o nim.” (św. Jan Paweł II)



Poprawiony: piątek, 31 października 2025 12:17
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 303 gości 

Pracownie w ZS