Dzis jest 19.04.2024, imieniny Alfa, Leonii, Tytusa
Stypendia Unijne PDF Drukuj Email
wtorek, 19 maja 2009 07:05

Wniosek o przyznanie stypendium złożyło 1114 uczniów, natomiast zakwalifikowanych do jego otrzymania zostało 1064 uczniów.

Starostwo Powiatowe w Ropczycach informuje, że osoby które znajdują się na liście osób które otrzymały stypendium w ramach projektu „Podkarpacki program stypendialny dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenów wiejskich w roku 2009” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu państwa w ramach Zintegrowanego Programu Rozwoju Regionalnego, działanie 2.2. „Wyrównywanie szans edukacyjnych poprzez programy stypendialne” proszone są o zgłoszenie się do Starostwa Powiatowego w Ropczycach ul. Konopnickiej 5, pok. 309 w dniach od 19 maja 2009 r. do 21 maja 2009 r., w godz. od 800 do 1800 w celu podpisania umowy o wypłatę przez Powiat Sanocki stypendium.

Jeżeli w dniu podpisywania umowy uczeń jest niepełnoletni do podpisania umowy musi przyjść
z rodzicem/opiekunem prawnym.

Każdy uczeń przy podpisywaniu umowy musi mieć przy sobie:

• ­dokument tożsamości ucznia i rodzica jeżeli go dotyczy, stwierdzający takie dane jak:
  • adres zamieszkania,
  • PESEL,
  • NIP,
  • ­dokument potwierdzający nr konta oraz Imię i Nazwisko właściciela konta podanego we wniosku o stypendium.

lista do pobrania ze strony Starostwa Powiatowego

Poprawiony: wtorek, 19 maja 2009 21:31