Dzis jest 28.03.2024, imieniny Anieli, Kasrota, Soni
Wyprawka dla Żaka PDF Drukuj Email
piątek, 02 października 2009 09:13

Pierwszy dzwonek to moment trudny dla wielu rodziców- zakup podręczników i szkolnych artykułów to wyzwanie, któremu nie wszyscy są w stanie finansowo sprostać – zwłaszcza po czerwcowej powodzi.

Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy wielu uczniów otrzyma pomoc w postaci „wyprawki”.

We wrześniu członkinie Szkolnego Koła PCK w Zespole Szkół im. ks. dra Jana Zwierza
(N. Ziomek, J. Rataj, K. Kozioł, K. Grobelna, D. Kwarta, K. Andreasik, K. Skóra, J. Idzik,
D. Świniuch, E. Broda, M. Bokota, O. Lewicka, N. Bieda, P. Michałek)
i ich opiekunki
(A. Gamracka, K. Misiura, D. Mucha, E. Wilczyska- Styś, G. Veith)
prowadziły zbiórkę artykułów szkolnych i funduszy na ich zakup.

Dzięki ofiarności młodzieży i nauczycieli udało się zgromadzić: zeszyty, bloki rysunkowe, długopisy, ołówki, kredki, które przekazano Zarządowi Rejonowemu PCK oraz szkolnym pedagogom -za ich pośrednictwem trafią do najbardziej potrzebujących.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w tę akcję i zapraszamy w wzięcia udziału październikowej zbiórce odzieży używanej.

Dorota Mucha

Poprawiony: piątek, 02 października 2009 09:34