Dzis jest 28.03.2024, imieniny Anieli, Kasrota, Soni
Chrzest Pierwszoklasistów PDF Drukuj Email
poniedziałek, 09 listopada 2009 07:58
 W konkursie „Mam talent” zaskoczyła nas wszystkich pomysłowość i poczucie humoru pierwszaków. Poprzeczka została podniesiona wysoko. Po zaprezentowaniu talentów na pierwszaków czekały inne zadania, takie jak picie mleka z miski czy dokarmianie się kisielem.
Nie ominął ich także test wiedzy o szkole, w którym usłyszeli zaskakujące pytania.

Wszyscy świetnie się bawili, a klasy pierwsze gorąco dopingowały swoich rywalizujących na scenie przedstawicieli. Kulminacyjnym punktem była przysięga złożona przez  pierwszoklasistów i skosztowanie „Pysznej Zupki”.

Po zakończeniu wszystkich konkurencji Jury podliczyło punkty i ogłoszono zwycięzców. Klasą która uzyskała największą ilość punktów okazała się I a LP, drugie miejsce przypadło I TB,
a na najniższym stopniu podium stanęła I THT. Zwycięskie klasy otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz symboliczne nagrody.

Cała impreza przebiegała w bardzo pozytywnej atmosferze, wszystkie klasy świetnie się bawiły, a impreza pozostanie z pewnością na długo w pamięci uczniów. Tegoroczny „chrzest kotów” można uznać za udany nie tylko dlatego że wszyscy dobrze się bawili, ale również dlatego, że można się było na nim dobrze najeść. Pozostaje więc tylko pogratulować zwycięzcom i życzyć miłego pobytu w szkole wszystkim pierwszakom.

Aleksandra Walewska

Poprawiony: poniedziałek, 09 listopada 2009 08:08