Dzis jest 29.03.2024, imieniny Marka, Wiktoryny, Zenona
Audycja z Okazji Święta Edukacji PDF Drukuj Email
wtorek, 19 października 2010 09:42
Uczniowie (w tym nowy „narybek” aktorski: Dorota Dubisz, Justyna Kasza, Tomek Wielgus z kl.1PW) pokazali, że możliwe jest docenienie trudnej pracy Dyrekcji i Grona Pedagogicznego w lekkiej i zabawnej formie kabaretu. Licząc na poczucie humoru słuchaczy, zaprezentowali parafrazy znanych piosenek (śpiewanych przez Martę Kubik
z kl. 2b LP i Tomka Szarańca z kl.2PW) przeplatanych zabawnymi skeczami ilustrującymi barwne i pełne zaskakujących momentów życie szkoły. Całość – dokonując prawie technicznych cudów – nagrywali: Kamil Jasek i Hubert Mosior z kl. 3PP.

Niespodzianki zaczęły się już w poniedziałek, kiedy na tablicach umieszczonych na korytarzu pojawiły się dowcipne portrety nauczycieli rysowane przez Ilonę Falarz i ciekawe powiedzonka nauczycieli i uczniów (zebrane przez Sylwię Zawisza).

Biorąc pod uwagę zaangażowanie całego zespołu Kółka Teatralnego w przygotowanie uświetnienia Dnia Nauczyciela w naszej szkole, wniosek nasuwa się tylko jeden: to musi być miłość!

Oprócz już wymienionych w pracy nad audycją uczestniczyły: Ola Walewska i Natalia Oleś z kl. 4THT; Marta Czosnyka, Anna Kubik, Natalia Ochał i Sylwia Róg z kl. 2b LP.

Nad zespołem czuwały, jak zwykle „zakręcone”, polonistki: Małgorzata Bieniasz,
Aneta Dylska, Dorota Mucha i Renata Tobiasz.

Poprawiony: wtorek, 19 października 2010 09:51