Dzis jest 19.04.2024, imieniny Alfa, Leonii, Tytusa
Stypendia Prezrsa Rady Ministrów PDF Drukuj Email
wtorek, 21 stycznia 2014 20:42

STYPENDIA PREZESA RADY MINISTRÓW

W dniu 17 grudnia 2013 r. troje najlepszych uczniów z Zespołu Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach otrzymało Stypendium Prezesa Rady Ministrów, a byli to: Kinga Rokosz, Daniel Kania i Adam Jabłoński. Jest to Stypendium przeznaczone dla najlepszych uczniów z każdej szkoły. W całym województwie takie wyróżnienie otrzymało 241 uczniów. Stypendium wręczali: Pani Małgorzata Chomycz-Śmigielska Wojewoda Podkarpacki, Pani Renata Butryn Poseł na Sejm RP oraz Pan Jacek Wojtas Podkarpacki Kurator Oświaty.

Uroczystość miała miejsce w Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Rzeszowie.
Na początku wszyscy nagrodzeni, ich nauczyciele i rodzice, a także wszyscy zaproszeni goście wysłuchali koncertu. Wystąpił chór z Zespołu Szkół Gimnazjum i Liceum Sióstr Prezentek im. bł. Jana Pawła II w Rzeszowie. Następnie krótkie przemówienia wygłosili wręczający stypendium. Gratulowali wszystkim stypendystom, życzyli dalszych sukcesów, a także składali życzenia świąteczne i noworoczne. Kolejnym i ostatnim punktem programu było wręczanie pamiątkowych dyplomów.

Adam Jabłoński

Poprawiony: wtorek, 21 stycznia 2014 20:49